Bluzki dla całej rodziny. Urocze napisy i wzory

Rodzinna garderoba wcale nie musi się od siebie różnić. Wybraliśmy najładniejsze koszulki dla mamy, taty i dzieci, dzięki którym stworzycie modny team. Urocze napisy i podobne kolory to wspaniały pomysł na stylizacje dla całej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stwórz zestaw podobnych koszulek
Stwórz zestaw podobnych koszulek (Adobe Stock)
WP

Dla niemowlęcia
Body to w niemowlęcej szafie prawdziwy must have. Wygodny strój dla małego dziecka przyda się szczególnie podczas upałów, kiedy temperatura jest naprawdę wysoka. W chłodniejsze dni możesz ubrać swoje dziecko w body, a na to założyć luźniejszą koszulę z guziczkami i szorty lub spódniczkę. Body z napisami będzie uroczą alternatywą dla tych gładkich, szczególnie że możesz dobrać do niego wersję dla dorosłych. Wybraliśmy miękkie i wygodne wersje dla chłopca i dziewczynki z napisami, które rozmiękczają wszystkie serca.

WP

Zabawne koszulki i bluzki dla dzieci
Wszyscy rodzice doskonale wiedzą, że dziecięca szafa musi być wypełniona po brzegi koszulkami i bluzkami. Małe urwisy szybko je brudzą, a po każdej bardziej ekscytującej zabawie należy przebrać dziecko. Rynek oferuje wiele rodzajów ubrań, ale tym razem spodobały się nam bluzki z napisami. Zabawne i urocze, urozmaicą szafę małego dziecka. Do części z nich możesz dobrać podobny model dla siebie oraz pozostałych członków rodziny. W zależności od pogody i potrzeb, możesz wybierać spośród krojów z długim lub z krótkim rękawem.

WP
123RF
Podziel się

Coś dowcipnego dla taty
Męska szafa zazwyczaj oparta jest na poważnych krojach i modelach, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Wyjątkowy jest za to moment, w którym mężczyzna zostaje ojcem i to szczęście warto zaprezentować za pomocą swojej garderoby. Koszulki i bluzki dla szczęśliwego taty z napisami są wspaniałym pomysłem na prezent, który stanie się użyteczną pamiątką. Widok mężczyzny z dzieckiem na rękach zawsze jest wzruszający. Spotęgować ten efekt mogą jedynie identyczne koszulki.

WP

Bluzki dla szczęśliwej mamy
Mamy uwielbiają dobierać dodatki i ubranka dla swoich pociech. Dbają o to, by wszystko do siebie pasowało i było wyjątkowe. Oryginalne koszulki z napisami to świetne urozmaicenie oraz idealny wybór na rodzinne wyjście i przyjęcia. Są wygodne i żartobliwe, a ty nie będziesz chciała przestać ich nosić. Mają klasyczne kroje i pasują do wszystkiego, więc z powodzeniem możesz nosić je na co dzień.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP