Trwa ładowanie...
d2z65o7

Brandon i Dylan przynajmniej w jednym są podobni do sławnej mamy. Pamela Anderson promuje synów

Co takiego mają Dylan Jagger i Brandon Lee, czego nie mają inni młodzi mężczyźni? Przede wszystkim mają sławną mamę, której nazwisko jest przepustką do wielu drzwi Hollywood. Pamela Anderson chwali się nimi na czerwonym dywanie, ale chłopcy sami dobrze wiedzą, jak się promować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brandon Lee z mamą
Brandon Lee z mamą (Instagram.com)
d2z65o7

Brandon i Dylan są owocami płomiennego romansu, o którym swego czasu rozpisywała się prasa bulwarowa. Kiedy gwiazda "Słonecznego patrolu" poznała Tommy'ego Lee, nie minęło nawet 96 godzin i już byli małżeństwem. Zamiast w białej sukience, pokazała się na ceremonii w bikini. Czy może być coś bardziej w stylu Pameli Anderson?

Była to miłość, jakich w słonecznej Kalifornii nigdy nie brakuje. Brandon urodził się w 1996 roku, rok później na świat przyszedł jego brat. Nie minął kolejny rok, a para już była w trakcie rozwodu. Tymczasem przez dwie dekady chłopcy dorastali, mężnieli i snuli plany na temat własnych karier.

Na ściankach szczególnie chętnie zawsze pojawiał się Brandon. W 2015 roku Pamela zabrała go na premierę filmu "Gunman", gdzie oboje pozowali do zdjęć. Potem była między innymi impreza Mercy of Animals, na którą gwiazda zabrała już dwóch synów. A ostatnio z najstarszym, 21-letnim już Brandonem pokazała się na jednej z imprez na rzecz ochrony środowiska w Beverly Hills.

d2z65o7

Zarówno Brandon jak i Dylan są już w takim wieku, że poważnie myślą o swojej przyszłości. Młodszy chciałby pójść w ślady ojca i zostać muzykiem, starszemu marzy się kariera aktorska. Energicznie promują się też w internecie - ich profile na Instagramie śledzą dziesiątki tysięcy osób. W dążeniu do sławy są podobni do swojej mamy. Czy przerosną rodziców talentami - to się dopiero okaże.

d2z65o7

Podziel się opinią

Share
d2z65o7
d2z65o7