Córka Klaudiusza ma już 27 lat. Jej zdjęcia robią furorę

Córka Klaudiusza ma już 27 lat. Jej zdjęcia robią furorę

Klaudiusz Ševković był niekwestionowaną gwiazdą pierwszej edycji polskiego "Big Brothera"
Klaudiusz Ševković był niekwestionowaną gwiazdą pierwszej edycji polskiego "Big Brothera"
Źródło zdjęć: © AKPA
17.04.2024 07:54, aktualizacja: 17.04.2024 10:16

Klaudiusz Ševković był niekwestionowaną gwiazdą pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". W trakcie udziału w show jego córka miała zaledwie pięć lat. Dziś 27-latka zachwyca urodą. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 13 tys. osób. Czy zechce pójść śladami ojca?

Po 23 latach od udziału w "Big Brotherze" Klaudiusz Ševković, który był gwiazdą pierwszej edycji show, zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Oprócz podzielenia się wspomnieniami z początku lat 2000., były uczestnik wspomniał także o dzieciach.

- Twoje dzieci mają jakieś szatańskie imiona - powiedział do niego zaczepnie Wojewódzki.

- Córka ma Vanessa Beverley, a syn - Tiger - odpowiedział mu Ševković.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wygląda córka Klaudiusza Ševkovicia?

W trakcie udziału ojca w "Big Brotherze" wspomniana Vanessa Beverley miała zaledwie pięć lat. Dziś 27-latka prowadzi popularny profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 13 tys. osób. Chętnie dzieli się nie tylko zdjęciami stylizacji, ale także podróżami. Jak wiadomo, na co dzień mieszka w Monachium. Od czasu do czasu - w Dubaju.

Z instagramowego profilu Vanessy możemy dowiedzieć się, że tylko w ciągu ostatnich miesięcy odwiedziła Mauritius, Dubaj, tajlandzką wyspę Koh Samui, Paryż oraz Oman.

Czym zajmuje się córka Ševkovicia?

Na początku kwietnia 2023 roku Klaudiusz Ševković udzielił wywiadu Plejadzie, w którym zdradził, że jego dorosła córka nie poszła jego śladami. 27-latka jest stewardesą w jednej z linii lotniczych, a jej znany ojciec nie ukrywał, że jest z niej bardzo dumny.

Ševković przyznał jednak, że nie zabrania swoim dzieciom udziału w programach podobnych do "Big Brothera". Uważa, że nie może podejmować decyzji za nich.

- Poszedłem do programu, mając 30 lat. Oni są 20-latkami, więc nie wiadomo, może kiedyś dostaną fajną propozycję. Wiadomo, każdy ma swoją cenę, więc może dostanie jakąś świetną ofertę. Niekoniecznie w Polsce, może gdzieś w innym kraju wystąpi - powiedział Plejadzie.
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.