Trwa ładowanie...
d2hv974

Całuśna Magda Mołek żegna się z fanami. Nie zobaczymy jej już w "Dzień Dobry TVN"

Odkąd Magda Mołek pod koniec stycznia ogłosiła, że jest w zaawansowanej już ciąży, fani nie ustawali w domysłach, kiedy przejdzie na urlop macierzyński. I wygląda na to, że właśnie nadszedł ten dzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda Mołek niedługo urodzi drugie dziecko. Mimo to nie przestaje podróżować
Magda Mołek niedługo urodzi drugie dziecko. Mimo to nie przestaje podróżować (Instagram.com)
d2hv974

Dla Magdy Mołek wielkimi krokami zbliża się czas rozwiązania. 41-letnia celebrytka - mama siedmioletniego już Henryka - jest jednak bardzo powściągliwa w dzieleniu się informacjami na temat swojego błogosławionego stanu. Jedyna informacja, jaką postanowiła publicznie wyjawić, dotyczyła faktu, że w ogóle jest w ciąży. I że bardzo cieszy się z tego powodu. Podzieliła się swoim szczęściem nie dla lajków i zainteresowania mediów, ale wyłącznie dlatego, że jej ciążowy brzuszek zaczął być już widoczny.

Teraz Magda poinformowała fanów, że od weekendu nie będziemy mogli jej już oglądać w "Dzień Dobry TVN". Mamy jednak nadzieję, że jej urlop macierzyński i opiekuńczy nie potrwają zbyt długo - Mołek była przecież ulubienicą widzów. Na szczęście dziennikarka poinformowała, że nie znika z Instagrama. Ciekawe kiedy zobaczymy jej maleństwo? I czy Magda Mołek podąży tropem wielu swoich koleżanek, pokazując swoje dziecko wyłącznie od tyłu?

Życzymy bezproblemowego porodu i wielkiej radości dla przyszłej mamy i taty - męża Magdy, prawnika Macieja Taborowskiego.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2hv974

Podziel się opinią

Share
d2hv974
d2hv974