ycipk-2odn5x

Cezary Pazura pokazał Ritę. Wygląda jak mała Edyta Pazura

Cezary Pazura dołączył do grona osób, które pokazują w przestrzeni publicznej swoje dzieci. Nie ukrywa ich tak, jak robią to Robert i Anna Lewandowscy czy Marina. Teraz opublikował urocze zdjęcie z niespełna 1,5-roczną Ritą. Ależ ona ma fryzurę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem od dziesięciu lat
Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem od dziesięciu lat (ONS/Instagram)
ycipk-2odn5x

Cezary i Edyta Pazurowie konsekwentnie ukrywali twarze swoich dzieci i nie udostępniali ich zdjęć w mediach społecznościowych. Wszystko zmieniło się, gdy ich najstarsza córka Amelia zapytała, czy się jej wstydzą i dlatego zawsze na wspólnych zdjęciach stoi tyłem. Od tamtego czasu dzieci Pazurów stały się stałymi gośćmi na ich profilach. I za każdym razem wzbudzają emocje.

Rita, córka Cezarego i Edyty Pazurów, ma zadatki na gwiazdę

Cezary Pazura zamieścił na Instagramie fotografię z córeczką. Wystarczyło jedno zdjęcie uśmiechniętej Rity, żeby post zalała fala pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy aktora są absolutnie oczarowani dziewczynką. "Słodziak" – to słowo zdecydowanie dominuje wśród komentujących.

ycipk-2odn5x

Internauci na widok Rity zaczęli się zastanawiać, do kogo jest podobna. Zdecydowana większość twierdzi, że to skóra zdjęta z mamy. Nie zabrakło jednak drobnych uszczypliwości i żartów dotyczących fryzury dziewczynki – nie każde dziecko w tym wieku może się pochwalić tak bujną czupryną. Fani na przekór żartowali, że włosy to chyba odziedziczyła po tacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2odn5x

Zobacz także: Mamy mają moc – Lidia Bukowska

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2odn5x

ycipk-2odn5x
ycipk-2odn5x