ycipk-3g2ufv

Chajzer poszedł na rolki z synkiem. Posypały się gromy

Filip Chajzer wyszedł na rolki z dzieckiem w wózku. Wyraźnie podekscytowany napisał, że mama malucha nie miała nic przeciwko temu. Część internautów ma. Chajzerowi dostało się tak, jak niedawno Annie Lewandowskiej za bieganie z wózkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz TVN odpoczywa aktywnie z dzieckiem
Dziennikarz TVN odpoczywa aktywnie z dzieckiem (Instagram.com, Fot: Filip Chajzer)
ycipk-3g2ufv

"Radość, słońce, wiatr we włosach i znowu rolki. Do tego brak ostracyzmu społecznego matki pasażera tego bolidu, kiedy oświadczasz, że wychodzisz i nie wiesz kiedy wrócisz" – napisał Chajzerr pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. Fotografia zebrała ponad 2 tys. lajków, komentarzy też nie brakuje.

Niektórzy chwalą dziennikarza za pomysł, pisząc m.in., że chętnie pójdą w jego ślady. Znajdują się też tacy, którym wypad na rolki z wózkiem wcale się nie podoba. "Nie za szczelnie to pozamykane?" – pada pytanie. Ktoś inny dodaje: "A nie jest pasażerowi gorąco w takiej konstrukcji?". Chajzer nie odpowiedział.

ycipk-3g2ufv

Jakiś czas temu, w podobnej sytuacji znalazła się Anna Lewandowska. Pokazała fankom, jak biega z wózkiem po lesie. W ten sposób zachęcała tego, by macierzyństwo nie odbierało przyjemności z treningów. Wiele kobiet negatywnie zareagowało na zdjęcie, twierdząc, że małej Klarze może stać się krzywda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3g2ufv
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g2ufv

ycipk-3g2ufv
ycipk-3g2ufv