GwiazdyChcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!

Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!

Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.09.2019 12:00, aktualizacja: 19.09.2019 13:58

28 września 2019 roku Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają swój jedyny w tym roku koncert. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, którego partnerem głównym jest Spotify Premium, artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać m.in. podwójne bilety VIP na koncert, zaproszenia na próby i osobiste spotkanie z muzykami, a także 6-miesięczny voucher Spotify Premium!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło to jedna z najgorętszych i wzbudzających najwięcej emocji muzycznych aktywacji mijającego lata. W ciągu zaledwie 24 godzin ich wspólny utwór "W piątki leżę w wannie” ustanowił rekord i stał się najczęściej słuchanym singlem na Spotify w Polsce.

Obraz
© Materiały prasowe

Już 28 września artyści pojawią się na jednej scenie. Z tej okazji zapraszają swoich fanów do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest zaprojektowanie okładki potencjalnego albumu oraz wymyślenie nazwy ich ewentualnego wspólnego albumu.

Obraz
© Materiały prasowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj okładkę płyty i zaproponuj nazwę dla ich wspólnego albumu, a następnie opublikuj je na swoim prywatnym profilu na Instagramie, dodając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Obraz
© Materiały prasowe

Jeśli Dawid i Taco docenią Twój kreatywny wkład w ich wspólny projekt, znajdziesz się w gronie pięciu szczęśliwców, którzy zostaną zaproszeni na osobiste spotkanie z artystami. Zwycięzcy konkursu otrzymają także podwójne bilety VIP na koncert na PGE Narodowym oraz zaproszenie do wzięcia udziału w próbach artystów. Główny sponsor koncertu, Spotify, ufundował także 6-miesięczny kod premium umożliwiający korzystanie z wszystkich funkcji najbardziej popularnej w
Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o 23:59.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Dawida na Instagramie 23 września br.

Obraz
© Materiały prasowe
Advertisement
Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także