WP

Chłodne stopy to już przeszłość. Kapcie na niejedną zimę

Chłodniejsze wieczory sprawiają, że nawet w domu zdarzy ci się przemarznąć. Dlatego warto zaopatrzyć się w nowe kapcie dla domowników i gości. Zimą nikt nie będzie musiał chodzić boso. Unikniesz w ten sposób niezręcznej sytuacji, nikt nie pomyśli, że mieszkanie jest niedogrzane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zimą ciepłe kapcie to podstawa
Zimą ciepłe kapcie to podstawa (Shutterstock.com)
WP

Wiele osób nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do tego, w czym chodzi po domu. W mieszkaniach spotyka się zarówno zwyczajne klapki z odkrytymi palcami, jak i gumowe czy nawet piankowe obuwie kojarzone z basenem lub plażą.

WP

W efekcie nawet przy wysokiej temperaturze w domu, przy podłodze można czuć chłód, zwłaszcza jeśli drzwi lub okna są nieszczelne. By uniknąć lodowatych stóp, warto podjąć odpowiednie środki. Kapcie wykonane z grubego materiału powinny załatwić sprawę. Ważne, by miały zakryte palce, gdyż znacznie poprawi to komfort noszenia.

Wszystko dla najmłodszych

WP

Jeśli twoje dzieci nie chcą się przekonać do noszenia kapci, a ty obawiasz się, że wychłodzenie stóp doprowadzi je do stanu przeziębienia, warto wybrać modele, które przypadną najmłodszym do gustu. Podobizny ulubionych zwierzątek, zabawek lub bajkowych postaci z pewnością zyskają dużą popularność, a lekkość w połączeniu z grubym, ciepłym i miękkim materiałem sprawią, że dziecko zapomni, że ma je na nogach.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Podziel się
WP

Domowe baleriny

Wysoka jakość wykonania to gwarancja wygody i dopasowania do kształtu stopy. Jeśli potrzebujesz ciepłych kapci, które poza palcami zadbają również o pięty, wybierz domowe, puszyste baleriny. Dostępne są zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji, dzięki czemu możesz za jednym zamachem zaopatrzyć całą rodzinę w pasujące do siebie zimowe kapcie.

WP

Kapcie za kostkę – bez kompromisów

Jeśli rano w domu jest tak zimno, że skarpetki nie wystarczają, trzeba wyciągnąć większy kaliber. Na największe ochłodzenie najlepiej sprawdzą się ciepłe kapcie przypominające wyglądem grube skarpety. To idealny wybór dla każdej kobiety, która ceni sobie wygodę i ciepło stóp. Miękkie i wytrzymałe kapcie sprawdzą się nawet w środku zimy. Łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy raz na jakiś czas wrzucić je do pralki.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP