Trwa ładowanie...
d2yqjjv

Córka Ewy Sałackiej obchodzi urodziny. Matylda Kirstein kończy 26 lat

Matylda to jedyna córka Ewy Sałackiej, która zmarła wskutek ukąszenia osy, na której jad była uczulona. Wychowaniem dziewczynki zajęli się jej tata i babcia. Dziś Matylda świętuje swoje 26. urodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matylda Kirstein z mamą
Matylda Kirstein z mamą (ONS)
d2yqjjv

Ewa Sałacka odeszła w tragicznych okolicznościach – nie udało się jej uratować po tym, jak użądliła ją osa. Owad wpadł do butelki z napojem. Aktorka doznała wstrząsu anafilaktycznego. W chwili śmieci miała zaledwie 49 lat. Jej córka była wtedy dorastającą dziewczynką. Po raz pierwszy zabrała głos w 2016 r., czyli dekad po utracie mamy. – Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci – mówiła magazynowi "Rewia".

Ewa Sałacka – córka

Matylda Kirstein nie poszła w ślady Sałackiej, według znajomych rodziny ma zupełnie inny charakter i nie zależy jej na sławie. Regularnie dzieli się jednak zdjęciami ze swojej codzienności na Instagramie. W dniu swoich urodzin nie omieszkała udostępnić życzeń, które składają jej przyjaciele.

Nie ma wątpliwości, że 26-latka z roku na rok coraz bardziej przypomina mamę, jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Wiemy, że skończyła studia na Uniwersytecie w Sienie i że ze swoim chłopakiem współprowadzi markę okularów przeciwsłonecznych.

Siłaczki. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2yqjjv

Podziel się opinią

Share

d2yqjjv

d2yqjjv