Qaqwqwrqw

Córka Marcina Łopuckiego. Tak wygląda 23-latka

Mąż Kasi Skrzyneckiej został mistrzem świata w kulturystyce. Na lotnisku gratulowała mu najbliższa rodzina. Wśród nich 23-letnia córka Paulina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Łopucki ma trójkę dzieci
Marcin Łopucki ma trójkę dzieci (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
Qaqwqwrqw

Kasia Skrzynecka ma powody do dumy. Jej mąż Marcin Łopcuki po raz kolejny został mistrzem świata w kulturystyce klasycznej. Na instagramowym koncie gwiazdy pojawił się krótki filmik nagrany na lotnisku. Widzimy na nim sportowca, który właśnie przyleciał do Warszawy. Towarzyszy temu piosenka "We Are the Champions" zespołu Queen. Do wspólnego świętowania dołączyła nawet Anna Korcz, która upiekła dla kulturysty domowy sernik.

Zaraz po wylądowaniu Łopucki otrzymał gratulacje od żony. Na udostępnionym filmie pojawiła się również córka sportowca – Paulina, która jest owocem wcześniejszego związku kulturysty. Dziewczyna skończyła w tym roku 23 lata i ma brata bliźniaka – Dawida. Wszystko wskazuje na to, że córka Łopuckiego jest w bardzo dobrych stosunkach ze Skrzynecką. Panie niejednokrotnie pojawiały się razem na premierach i wydarzeniach kulturalnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw