GwiazdyDaniel Olbrychski nie może sprzedać domu. To nie cena odstrasza kupców

Daniel Olbrychski nie może sprzedać domu. To nie cena odstrasza kupców

Daniel Olbrychski nie może sprzedać domu. To nie cena odstrasza kupców
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.01.2019 09:28, aktualizacja: 24.01.2019 06:54

Już w listopadzie pojawiły się pierwsze informacje, że Daniel Olbrychski podjął ważną życiową decyzję i postanowił sprzedać swój dom w Mięćmierzu, osadzie nieopodal Kazimierza. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie, a na przeszkodzie stoją... wymagania aktora.

Dom Olbrychskiego i jego żony ma 100 mkw. powierzchni użytkowej i jest położony na liczącej ponad hektar działce w malowniczej okolicy Kazimierza Dolnego. To w tej posiadłości aktor gościł m.in. Grzegorza Ciechowskiego czy Agnieszkę Osiecką.

Choć cena domu może wydawać się nieco wygórowana – wynosi 2,5 miliona złotych – to nie ona stanowi główną przeszkodę w sfinalizowaniu transakcji. Jak podaje "Fakt", powodem mają być "fochy" aktora, przez które potencjalni nabywcy rezygnują z zakupu.

– Przeszłość domu jest ważna dla Olbrychskiego, ale niekoniecznie dla kupujących. On szuka kupca, który zachowa charakter siedliska. A to kłopot, bo chata wymaga remontu, zaś Olbrychski nie chce, by cokolwiek tam zmieniać – wyjaśnia w rozmowie z "Faktem" jeden z zainteresowanych kupnem.

– Gdy komuś się wyrwie, że planuje przebudowę, to transakcja nie dochodzi o skutku – dodaje. Żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska, nie chciała komentować sprawy.

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl