Trwa ładowanie...
d4hawa2

Destination Event 2018 – święto profesjonalnego fryzjerstwa

6 intensywnych dni, 10 pokazów, 4 imprezy, 1000 uczestników z ponad 28 krajów – to bilans tegorocznego Destination Event na Malcie, które skupiło międzynarodowe sławy w dziedzinie fryzjerstwa. Tegoroczna edycja wydarzenia oprócz wielu atrakcji i wrażeń, przyniosła nam wspaniały polski akcent - laureatem konkursu "The Stage Is Yours" został polski stylista fryzur reprezentujący salon Hairmate – Tymoteusz Pięta!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Destination Event to impreza która jest kwintesencją celebrowania kunsztu profesjonalnego fryzjerstwa
Destination Event to impreza która jest kwintesencją celebrowania kunsztu profesjonalnego fryzjerstwa (Materiały prasowe, Coty)
d4hawa2

Destination Event to impreza która jest kwintesencją celebrowania kunsztu profesjonalnego fryzjerstwa. Wydarzenie organizowane pod patronatem marki Wella oraz Londa/Kadus Professionals przynależących do firmy Coty już od pięciu lat skupia światowej sławy stylistów i młode talenty w tej dziedzinie, jednocześnie pokazując najnowsze i technologicznie zaawansowane trendy w branży.

Ta uczta dla zmysłów w przepięknej scenerii Malty rozpoczęła się pokazem NEW Destination Dream Team Show stworzonym przez najlepszych stylistów marki. Zwieńczeniem pokazu było show Jaysona Graya – globalnego kreatywnego stylisty Wella który zelektryzował publiczność zainspirowanymi współczesnymi eklektycznymi stylizacjami.

   Materiały prasowe, Coty
(Materiały prasowe, Coty)

Kolejny pokaz to kolejne emocje tym razem za sprawą guru fryzjerstwa Cyrilla Brunesa, który zachwycił gości młodzieńczymi, pełnymi życia upięciami włosów oraz pięknymi cięciami. Artysta jak nikt inny potrafi pokazać dynamiczne stylizacje które wyglądają zarazem niezwykle naturalnie i elegancko.

Cyrill Brunes Materiały prasowe, Coty
Cyrill Brunes (Materiały prasowe, Coty)

Nie sposób też nie wspomnieć o pokazie Costantino de Tommaso, który zainspirował uczestników swoją interpretacją trendów, u podstaw których leży natura i kwiaty. Łącząc te elementy z delikatnymi barwami oraz odważnymi różnorodnymi odcieniami niebieskiego wspaniale przedstawił nową linię Londa Color Switch, której premiera będzie miała miejsce dopiero we wrześniu!

d4hawa2

Wielki finał tegorocznej imprezy należał do mistrza profesjonalnego fryzjerstwa Patricka Camerona. Jego nowa, przerywana aplauzem publiczności, kolekcja zatytułowana ”Easy Classics” stanowiła idealne połączenie tego, co wytworne i jednocześnie seksowne, z elegancją i naturalnością.

Pięknym polskim akcentem Destination Event 2018 było zwycięstwo Tymoteusza Pięty w konkursie The Stage is Yours. Tymoteusz urzekł jury absolutnie niesamowitą i pełna inspiracji kolekcją zatytułowaną Avant Garde pokonując w finale dwóch stylistów z Rumunii Mihaia Badina i Luciana Busuioc. Kolejna edycja Destination Event już za rok w Maroko.

Tymoteusz Pięta Materiały prasowe, Coty
Tymoteusz Pięta (Materiały prasowe, Coty)

Wyłącznym dystrybutorem produktów z portfolio Coty Professional Beauty (m.in. Wella Professionals, Londa, Sebastian Professional) jest Orbico Salon Professional Polska.

https://www.facebook.com/DomWella/
FB: @DestinationEv
Instagram: @destination_event

Partnerem artykułu jest COTY

d4hawa2

Podziel się opinią

Share
d4hawa2
d4hawa2