GwiazdyDo wygrania odkurzacz Philips Performer Expert FC8727!

Do wygrania odkurzacz Philips Performer Expert FC8727!

Do wygrania odkurzacz Philips Performer Expert FC8727!
Źródło zdjęć: © philips

28.12.2014 12:00, aktual.: 14.01.2015 11:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozsypany puder na podłodze, kurz, który sprytnie "wtopił się" w wykładzinę lub usadowił w trudno dostępnych zakamarkach pokoju, czy zawieruszone okruszki ciasta na dywanie - każda z nas zna takie sytuacje. Z tym wszystkim świetnie da sobie radę nowy odkurzacz workowy Philips Performer Expert FC8727

Rozsypany puder na podłodze, kurz, który sprytnie "wtopił się" w wykładzinę lub usadowił w trudno dostępnych zakamarkach pokoju, czy zawieruszone okruszki ciasta na dywanie - każda z nas zna takie sytuacje. Z tym wszystkim świetnie da sobie radę odkurzacz workowy Philips Performer Expert FC8727. Poza tym wiele w nim technologicznych innowacji, które ułatwią świąteczne porządki. Teraz możesz go wygrać w naszym konkursie!

Do tej pory, kupując odkurzacz, kierowałyśmy się zazwyczaj mocą silnika lub siłą ssania. Nowe unijne rozporządzenia sprawiły jednak, że te parametry wcale nie są najważniejsze. Na co więc zwracać uwagę? Przede wszystkim każdy odkurzacz ma przypisaną klasę efektywności energetycznej w skali od A do G. Mówi ona nie tylko o tym, ile urządzenie zużywa energii, ale także jak skutecznie sprząta. Eko regulacja wprowadziła też nowy miernik określający efektywność działania odkurzacza - wskaźnik zbierania kurzu (z ang. DPU, czyli dust pick-up).

Philips Performer Expert FC8727 ma wiele innowacji, które bezboleśnie pozwolą nam przejść przez czas świątecznych porządków. Po pierwsze, rewolucyjna technologia AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, co sprawia, że worek równomiernie się rozwija. Dzięki temu w miarę jego zapełniania się wydajność utrzymuje się na wysokim poziomie. Po drugie, nowa nasadka TriActiveMax została zaprojektowana tak, by zbierać więcej kurzu przy niższym zużyciu energii. Standardowa nasadka do dywanów zapewnia idealne przyleganie do podłogi i wykonuje trzy czynności w jednym kroku, aby dokładnie wyczyścić podłogi: najpierw specjalnie zaprojektowana stopa delikatnie „otwiera” dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu, następnie duży otwór z przodu wysysa większe cząsteczki, a szczotki boczne gwarantują doskonałe efekty czyszczenia wzdłuż cokołów.

Odkurzacz ma bardzo duży, 5-litrowy worek. Jest przyjazny alergikom, ponieważ wyposażono go w filtr, który wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu. Poza tym oczyszcza też powietrze wylotowe z 99,95 proc. alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków. Jest jeszcze użyteczny "bajer" - pilot zdalnego sterowania, który ułatwia kontrolę nad odkurzaczem bez konieczności schylania się, by zmienić ustawienia. Pilot umożliwia zwiększanie i zmniejszanie mocy, a także wyłączanie odkurzacza.

UWAGA, KONKURS!

Przekonaj się, jak skuteczny jest odkurzacz workowy Philips Performer Expert FC8727/09. Mamy dla naszych użytkowników trzy takie odkurzacze - każdy o wartości 1169 zł.

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze odkurzacza? Wymień przynajmniej trzy cechy czy rozwiązania.

Odpowiedź należy wysłać na adres: kobieta@serwis.wp.pl

W przypadku wygranej prosimy o podzielenie się swoją opinią o produkcie.

Prosimy również o zapoznanie się z treścią regulaminu konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty! Oto lista zwycięzców oraz nagrodzone odpowiedzi

Anna Gwóźdź

Odpowiedź konkursowa:
Zdecydowanie najważniejsza jest dla mnie głośność urządzenia. Razem z mężem mieszkamy w bloku, gdzie nasz dotychczasowy, stary odkurzacz dość głośno hałasuje. Przy zakupie nowego z pewnością wybierzemy jak najbardziej cichy.
Po drugie uważam, że odkurzacz powinien zbierać jak największą ilość kurzu. Mieszkanie wyłożone prawie w całości panelami oznacza dużo kurzu na podłodze. Dla alergików czy astmatyków to naprawdę uciążliwe. Ciągłe kichanie jest naprawdę nieznośne.
Ostatnia sprawa to koszt eksploatacji. Urządzenie powinno być tanie w utrzymaniu. Koszt zakupu worków i pobór energii powinien być na tyle niski, by użytkowanie odkurzacza nie było zbyt kosztowne.

Opinia o produkcie:
Moja przygoda z odkurzaczem Philips Performer Expert FC8727 zaczęła się od sprawdzenia ceny worków wymiennych. Zostałam mile zaskoczona, bo cena 3 szt. 5 litrowych worków to około 20-30 zł. Jak dla mnie jest to bardzo przystępny koszt eksploatacji. Poza tym bardzo podoba mi się nasadka TriActiveMax, która świetnie sprawdzi się moim zdaniem przy odkurzaniu paneli.

W końcu zapowiada się również, że będę posiadaczką cichego urządzenia, które nie będzie hałasowało na cały blok mieszkalny. Uważam również, że pilot sterujący, mimo iż nie jest niezbędny bardzo ułatwi korzystanie z urządzenia. Dodatkowo spełnia rolę wygodnej rączki ułatwiającej manewrowanie rurą odkurzacza. Zapowiada się miłe użytkowanie i szybkie sprzątnie podług dzięki Philips Performer Expert FC8727.

Katarzyna Felczyńska

Odpowiedź konkursowa:
Przy wyborze odkurzacza najważniejsze dla mnie są filtry, które będą chronić moją rodzinę i zatrzymywać jak największą ilość kurzu. Kolejną ważną cechą jest zwinność i ergonomiczność urządzenia, tak aby odkurzacz był dopasowany dla mnie i mojego prawie dwumetrowego męża. Ostatnim istotnym elementem jest oszczędność energii, abyśmy mogli żyć zgodne ze swoim sumieniem, czyszcząc dom i pomagając środowisku.

Opinia o produkcie:
Odkurzacz Philips Performer Expert FC8727/09 to nowoczesne, spełniające oczekiwania właściciela urządzenie domowe.
Odkurzacz
- posiada bardzo nowoczesny design
- jest zaskakująco cichy i lekki
- posiada bardzo długi kabel i wygodna rączkę , co niezwykle ułatwia sprzątanie
- ma ergonomicznie umieszczone przyciski i elementy pomocnicze tj. przycisk wyłączania , włączania i poziomu ssania oraz pomocnicze szczotki . Wszystko umieszczone na wężu odkurzacza pod ręka, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Można zwiększać np moc ssania podczas pracy
- wąż odkurzacza jest skrętny , przy uchwycie , dzięki czemu dużo łatwiej i lżej wykonuje się ruchy
- szczotka posiada duże kolka co ułatwia jej poruszanie
- szczotka posiada dostosowane do rożnych powierzchni opcje jej ustawienia . Bardzo często odkurzacze nie radzą sobie z dużymi powierzchniami kamiennymi czy płytkami. Szczotka w tym odkurzaczu jest do tego stworzona. Dzięki kombinacją możliwe jest jej dostosowanie do każdej powierzchni
- sprzątanie tym urządzeniem to przyjemność.
W mojej ocenie odkurzacz posiada same plusy.

Beata Kułot-Stanek

Odpowiedź konkursowa:
- Waga, wielkość i długość kabla. Ponieważ przemieszczamy się z urządzeniem po całym domu, jego mobilność jest bardzo istotna. Odkurzacz powinien być lekki, stosunkowo mały, posiadać wygodny uchwyt do przenoszenia, dobrze przystosowane kółka do ciągnięcia i długi kabel. Ten ostatni element jest szczególnie istotny przy sprzątaniu schodów.
- Odkurzacz powinien być cichy, jest to istotne przede wszystkim dla rodziców, którzy mają małe dzieci.
- Kształtna szczotka odkurzacza, która dojeżdża w najtrudniej dostępne kąty, przy tym posiada ochraniacze, dzięki czemu nie obija ścian czy mebli.
- Worki odkurzacza powinny być ogólnodostępne i łatwo wymienialne.
- Dostępność przynajmniej dwóch poziomów ssania.

Więcej informacji o odkurzaczu znajdziesz, klikając w ten linkklikając w ten link.

O tym, jak czytać etykiety energetyczne i jak wybrać odkurzacz, przeczytasz TUTAJTUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także