Trwa ładowanie...

Dramatyczne wyznanie Salmy Hayek. Chorowała na COVID. "Byłam pewna, że umrę"

Salma Hayek jest jedną z osób, które zakażenie koronawirusem przeszły wyjątkowo dotkliwie. Teraz gwiazda w przejmujący sposób wspomina swoją walkę z chorobą. Była pewna, że zakażenie skończy się dla niej tragicznie.

Salma Hayek dramatycznie wspomina zakażenie koronawirusemSalma Hayek dramatycznie wspomina zakażenie koronawirusemŹródło: Getty Images
d828d09
d828d09

Salma Hayek jest jedną z najbardziej znanych i lubianych aktorek na świecie. Gwiazda poślubiła spadkobiercę modowego imperium, Françoisa Henriego Pinaulta, i wraz z nim wychowuje 13- letnią córkę Valentinę. Okazuje się, że kilka tygodni temu celebrytka była na granicy życia i śmierci. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o swojej dramatycznej walce z chorobą.

"Chcę umrzeć w domu"

W przypadku Salmy Hayek zakażenie koronawirusem okazało się wyjątkowo podstępne. Objawy na początku były łagodne, ale szybko przybrały na sile. W pewnym momencie gwiazda była podłączona pod tlen, a lekarze błagali ją, by pozwoliła się zabrać do szpitala: - Powiedziałam, nie, dziękuję, wolę umrzeć w domu - mówi Salma Hayek na łamach magazyny "Variety".

Szczęśliwie gwieździe udało się w końcu pokonać chorobę. W sumie Salma Hayek spędziła 7 tygodni w izolacji. Jednak skutki zakażenia aktorka odczuwa do dzisiaj.

Ciągłe zmęczenie

Salma Hayek mówi, że wciąż odczuwa skutki fatalnego zakażenia. Wspomina o ciągłym zmęczeniu, które uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Pierwszy projekt, w który zaangażowała się po chorobie, to "House of Gucci" z Adamem driverem i Lady Gagą. Aktorka wciela się tam w postać jasnowidzki. Okazuje się, że choć na planie spędziła tylko kilka dni, praca była dla niej dużym wyzwaniem. Brakowało jej energii i nie mogła się skupić.

d828d09

Salma Hayek nie jest jedyną gwiazdą, która ciężko przeszła zakażenie. Podobne doświadczenia ma między innymi Gwyneth Paltrow, która wspomina, że do tej pory czuje się osłabiona i ma problemy z zebraniem myśli.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Ksiądz mówił podczas komunii o klapsach. Dr Piotrowska i o. Gużyński komentują

d828d09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d828d09