GwiazdyEdzia z "Królowych życia" mierzy się z krytyką. Oto co jej zarzucają

Edzia z "Królowych życia" mierzy się z krytyką. Oto co jej zarzucają

Edzia z "Królowych życia" jest jedną z ulubionych bohaterek widzów
Edzia z "Królowych życia" jest jedną z ulubionych bohaterek widzów
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram, edzia_official_
11.03.2022 18:03, aktualizacja: 11.03.2022 18:47

Edzia to jedna z największych gwiazd programu "Królowe życia". Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej jest ceniona za podejście do życia, poczucie humoru i autentyczność. Ostatnio jednak Edzia mierzy się z surową krytyką na Instagramie. Poszło o retuszowanie zdjęć.

Edyta Nowak-Nawara, czyli Edzia z "Królowych życia" jest najlepszą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej. Razem stanowią duet nie do zatrzymania – Edzia towarzyszy Dagmarze w wielu momentach, zarówno szczęśliwych i zabawnych, jak i tych trudniejszych. Kobieta dzieliła się także swoim życiem - ostatnio, szczęśliwie zakochana, wyszła za mąż.

Mimo że Edzia jest bardzo lubiana przez fanów popularnego programu stacji TTV, ostatnio mierzy się z krytyką.

Edzia z "Królowych życia" krytykowana. Poszło o poprawianie zdjęć

Edzia prowadzi swojego Instagrama, na którym śledzi ją aż ponad 164 tysiące osób. Nic dziwnego, gwiazda "Królowych życia" jest jedną z ulubienic fanów programu, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania jej i Dagmary Kaźmierskiej.

Ostatnio jednak Edzia coraz częściej jest pod ostrzałem krytyki. Internautki i internauci zarzucają jej nadmierne poprawianie zdjęć, a pod wpisami pojawiają się złośliwe komentarze. "Proszę nie zmieniać imienia, bo inaczej nikt nie będzie wiedział o kogo chodzi", "Co to jest... Plastik", "Tragedia ten polski showbusiness. Jezu, jak wy wyglądacie" - mogła przeczytać pod swoimi zdjęciami Edzia z "Królowych życia".

Fanki bronią Edzi. "Każdy ma prawo wstawić takie zdjęcie, jakie chce"

Celebrytka najwyraźniej nie przejmuje się krytyką. Postanowiła nie odnosić się wprost do nieprzyjemnych komentarzy. Publikuje za to kolejne fotografie. Ostatnio na przykład przyjaciółka Dagmary pochwaliła się na Instagramie nową frzurą.

Fani Edzi bronią jej, jak umieją i komplementują metamorfozy w wyglądzie oraz wybór zdjęć w mediach społecznościowych.

"Jak najbardziej Pani pasują takie włoski... Mega look", "Edyta to jest przepiękna kobieta i nic nikomu do tego, czy zdjęcie to photoshop, czy nie, każdy ma prawo wstawić takie zdjęcie, jakie chce" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!