GwiazdyElla i Alexander. Sprawdzamy, co znaczą imiona bliźniaków Clooney!

Ella i Alexander. Sprawdzamy, co znaczą imiona bliźniaków Clooney!

Ella i Alexander. Sprawdzamy, co znaczą imiona bliźniaków Clooney!
Źródło zdjęć: © Getty Images
Paulina Brzozowska
07.06.2017 10:01, aktualizacja: 07.06.2017 13:34

We wtorek 6 czerwca Amal i George Clooney powitali na świecie dwójkę swoich dzieci. Bliźniętom Elli i Alexandrowi już teraz wróży się świetlaną przyszłość, na temat której aż roi się od spekulacji. My sprawdzamy, co oznaczają wybrane przez Clooneyów imiona i jak bardzo są popularne.

Aktor i prawniczka, zajmująca się prawami człowieka, są małżeństwem od września 2014 roku i stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych par w show-biznesie. Kiedy w styczniu świat obiegła informacja, że Amal jest w bliźniaczej ciąży, natychmiast zaczęto domniemywać, jakie imiona będą nosić ich dzieci. Spodziewano się czegoś klasycznego i eleganckiego, i rzeczywistość okazała się właśnie taka, jaką wymarzyli sobie fani pary.

Obraz
© Getty Images

Ella, zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie BabyCenter.com, to angielskie imię, będące zdrobnieniem od Eleonor i Ellen. W 2016 roku zajęło 17 pozycję na liście najpopularniejszych imion nadawanych amerykańskim dziewczynkom. Ella oznacza "światło" i "piękną wróżkę". Tak samo nazwali swoje córki m.in. Ben Stiller, John Travolta i Alex Rodriguez.

Alexander to również niezwykle popularne imię. Na liście najczęściej nadawanych imion w 2016 roku znalazło się na 11 miejscu. Miano Alexander oznacza "obrońcę ludzkości", a wywodzi się ze starożytnej Grecji.

Obraz
© Getty Images

W porównaniu z takimi gwiazdami jak Gwyneth Paltrow, która dała swoim dzieciom na imię Apple i Moses, czy Kim Kardashian i jej maluchami - North oraz Saintem, te dwa imiona wydają się tak proste, że niemal nudne. Jednak jak powszechnie wiadomo, siła tkwi w prostocie, a elegancja to zdecydowanie cecha doskonale opisująca małżeństwo Clooney.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także