GwiazdyEwa Gorzelak przeżyła ciężkie chwile przez chorobę syna. Teraz wraca do pracy

Ewa Gorzelak przeżyła ciężkie chwile przez chorobę syna. Teraz wraca do pracy

Ewa Gorzelak przeżyła ciężkie chwile przez chorobę syna. Teraz wraca do pracy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.09.2019 15:43, aktualizacja: 16.09.2019 16:11

Ewa Gorzelak była dobrze zapowiadającą się aktorką. Jej plany zawodowe pokrzyżowała jednak choroba syna. Teraz, kiedy jej syn jest już całkowicie zdrowy, chce wrócić na ekrany.

Ewa Gorzelak - chory syn

Ewa Gorzelak, która zyskała popularność dzięki roli w serialalu "M jak Miłość", w ostatnich latach rzadko pojawiała się na ekranach. Aktorka zrezygnowała z kariery, żeby walczyć o zdrowie swojego syna, u którego we wczesnym dzieciństwie zdiagnozowano nowotwór mózgu. Ewa początkowo nie wiedziała, co się dzieje i przyznaje, że to było najgorsze. "Nie ma nic gorszego niż patrzenie na gasnące w oczach dziecko i nieznajomość przyczyny" - stwierdziła aktorka w jednym z wywiadów.

"Syn trafił do szpitala w stanie beznadziejnym, a mimo to udało się go uratować. Po okresie rozpaczy trzeba podjąć walkę i wspierać dziecko, które leczy się inaczej niż dorosłego" - podkreśliła. Pomimo kiepskich prognoz lekarzy syn aktorki nie dał się pokonać chorobie. Dzisiaj 17-letni Rysio uczy się w liceum. "Jest w tej chwili całkowicie zdrowy, prowadzi normalne życie" - powiedziała szczęśliwa Ewa. Aktorka zdecydowała się wrócić do pracy.

Ewa Gorzelak - kariera

Ewa Gorzelak dołączy do obsady serialu "Echo serca", gdzie zagra mamę nastolatki z problemami. Być może to dla niej szansa na to, żeby jej kariera ruszyła do przodu po długiej przerwie. Będzie nadal prowadziła Fundację "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Założyła ją, by okazać wdzięczność za wyzdrowienie syna i pomóc innym dotkniętym chorobą.

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także