Trwa ładowanie...
delbf1b

Ewa Kasprzyk o kobiecości. Odważna deklaracja

Ewa Kasprzyk nie przejmuje się swoim wiekiem. Dla wielu swoich rówieśniczek jest inspiracją. – Mam wolę przetrwania – mówi aktorka w rozmowie z magazynem "Pani".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kasprzyk lubi siebie
Ewa Kasprzyk lubi siebie (Instagram.com)
delbf1b

Ewa Kasprzyk ma 62 lata, ale ani na tyle nie wygląda, ani się nie czuje. Gwiazda lubi siebie, dlatego stanowczo sprzeciwia się łatce "babci". – Uważam, że kobiecość nie ma wieku. I nie polega na noszeniu ładnych torebek czy seksownych szpilek – stwierdza w ostatnim wywiadzie.

– Moja (kobiecość) budziła się stopniowo i jest związana ze zmysłowością, sensualnością. Choć dekolty uwielbiam i będę je nosiła do końca życia. Nie po to, aby prowokować, tylko aby oddychać pełną piersią – dodaje aktorka.

Kasprzyk podkreśla, że "woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią". Pamięta, że kiedy była młoda, starsi ludzie opowiadali jej, że życie przestaje mieć sens w ich wieku. – Ze mną na szczęście stało się coś dobrego, bo ja takiego podejścia zupełnie nie rozumiem. Chcę nadal przesuwać horyzont. Jestem silna jak wół. I mam wolę przetrwania – przekonuje 62-latka. I trudno jej za takie słowa nie podziwiać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

delbf1b

Zobacz także: Nowy chłopak Heidi Klum ma żonę. Nie zamierza się z tym jednak ukrywać

delbf1b

Podziel się opinią

Share

delbf1b

delbf1b