Blisko ludziEwa Kasprzyk o kobiecości. Odważna deklaracja

Ewa Kasprzyk o kobiecości. Odważna deklaracja

Ewa Kasprzyk o kobiecości. Odważna deklaracja
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz
23.01.2019 10:57, aktualizacja: 23.01.2019 13:24

Ewa Kasprzyk nie przejmuje się swoim wiekiem. Dla wielu swoich rówieśniczek jest inspiracją. – Mam wolę przetrwania – mówi aktorka w rozmowie z magazynem "Pani".

Ewa Kasprzyk ma 62 lata, ale ani na tyle nie wygląda, ani się nie czuje. Gwiazda lubi siebie, dlatego stanowczo sprzeciwia się łatce "babci". – Uważam, że kobiecość nie ma wieku. I nie polega na noszeniu ładnych torebek czy seksownych szpilek – stwierdza w ostatnim wywiadzie.

– Moja (kobiecość) budziła się stopniowo i jest związana ze zmysłowością, sensualnością. Choć dekolty uwielbiam i będę je nosiła do końca życia. Nie po to, aby prowokować, tylko aby oddychać pełną piersią – dodaje aktorka.

Kasprzyk podkreśla, że "woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią". Pamięta, że kiedy była młoda, starsi ludzie opowiadali jej, że życie przestaje mieć sens w ich wieku. – Ze mną na szczęście stało się coś dobrego, bo ja takiego podejścia zupełnie nie rozumiem. Chcę nadal przesuwać horyzont. Jestem silna jak wół. I mam wolę przetrwania – przekonuje 62-latka. I trudno jej za takie słowa nie podziwiać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl