GwiazdyEwa Minge ostro ćwiczy. "Figura sztos"

Ewa Minge ostro ćwiczy. "Figura sztos"

Ewa Minge ostro ćwiczy. "Figura sztos"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
04.01.2019 13:30, aktualizacja: 04.01.2019 13:55

Ewa Minge pochwaliła się fanom rezultatami ćwiczeń, które rozpoczęła przed Nowym Rokiem. Szczupła sylwetka projektantki jest zdaniem fanów godna pozazdroszczenia. Minge jest jednak wobec siebie nieco krytyczna.

Ewa Minge zapowiedziała w Sylwestra "walkę o życie". 51-latka uznała, że musi się za siebie wziąć, by dobrze wyglądać, a przede wszystkim być w pełni sprawną. "Genetyka już nie unosi opadania i trzeba jej pomóc. Trening czyni mistrza, a konsekwentny nawet cuda" – pisała wtedy.

Kilka dni później wraca do fanów z informacją, że podjęła wyzwanie i intensywnie ćwiczy. "Na razie gładko" – ocenia. Minge daje sobie jednak sprawę, że jeszcze długa droga przed nią. "Ne ma co liczyć na jakieś mięśnie, ale nie o pagórki chodzi. Byle dolin nie było" – żartuje.

Internauci są wyrozumiali dla projektantki bardziej niż ona sama. W komentarzach czytamy, że nie ma sobie nic do zarzucenia. "Boższzzzzzz, cóż za figura! Niejedna nastolatka chciałaby tak wyglądać! Naprawdę wielkie gratulacje!", "Piękna jak zwykle", "Szczęka opadła mi do ziemi" – piszą wielbiciele Minge. Zapewne ta wkrótce pochwali się im kolejnymi osiągnięciami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl