Trwa ładowanie...
d3yqjve

Fala operacji plastycznych polskiej Barbie trwa. Następna może zagrażać jej życiu

Wystarczyło kilka tygodni, by z zupełnie anonimowej osoby, Anella stała się prawdziwą celebrytką. Nazywana "polską Barbie" kobieta zasłynęła dziesiątkami operacji plastycznych, które upodobniły ją do żywej lalki. I chociaż wiele osób krytykuje wygląd Anelli, to ona nie zamierza przestawać modyfikować swojego ciała. Następna operacja może być dla niej niebezpieczna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anella stała się nową gwiazdą internetu
Anella stała się nową gwiazdą internetu (Instagram.com)
d3yqjve

"Najlepsze prezenty od siebie dla siebie. W drodze po świąteczne marzenie – piłowanie żuchwy czeka! Moje życie, moje ciało, moje decyzje" – napisała Anella na swoim koncie na Instagramie.

Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że kocha operacje plastyczne i nie zamierza z nich rezygnować. Zapierała się również, że zna granice rozsądku i nigdy nie zrobiłaby czegoś, co mogłoby jej zaszkodzić. Tylko czy na pewno?

Piłowanie żuchwy może być naprawdę niebezpiecznym zabiegiem. Każde ingerowanie w strukturę kości może skończyć się poważną kontuzją i problemami ze zdrowiem.

d3yqjve

Operacje Anelli były głośno krytykowane w polskim show biznesie. Kłótnia na ten temat wybuchła między chirurgiem a polską Barbie w "Pytaniu na śniadanie". Kilka dni później głos w tej sprawie zabrała również Joanna Przetakiewicz, która uznała, że kobieta modyfikowaniem swojego ciała "robi sobie poważną krzywdę".

Zobacz też: Gwit wspiera Anellę? "Każdy robi, co chce. Każdy ma być sobą i kochać siebie"

A jak jest waszym zdaniem? Anella przesadza? Czy może wszystko jest w granicach normy?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3yqjve

Podziel się opinią

Share

d3yqjve

d3yqjve