ycipk-1c03d8

Filip Chajzer zdradził zawód partnerki. "Gosia jest genialnie precyzyjna"

Wszystko wskazuje na to, że życie rodzinne Filipa Chajzera kwitnie. Prezenterowi niedawno urodził się syn. Teraz uchyla rąbka tajemnicy na temat pracy, jaką na co dzień wykonuje jego partnerka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Walczak i Filip Chajzer
Małgorzata Walczak i Filip Chajzer (Instagram.com)
ycipk-1c03d8

– Jesteśmy razem w życiu i w pracy, i uważam, że to jest rozwiązanie doskonałe – powiedział Chajzer w rozmowie z "Vivą". – Gosia jest genialnie precyzyjna w tym, co robi, doskonale dba o moje interesy i o mój czas, a przy okazji o swoje interesy i swój czas – wyjaśnił Chajzer.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak poznali się w 2013 roku na planie Dzień Dobry TVN i bardzo szybko przypadli sobie do gustu. W tym czasie Chajzer był jeszcze żonaty, jednak tuż po rozwodzie z Julią Chajzer, on i Walczak zaczęli pokazywać się razem. Jak dowiedział się "Fakt", para pobrała się w podwarszawskim Sochocinie w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela. Na kameralnym weselu bawiła się tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele.

ycipk-1c03d8

Trzy miesiące temu w życiu Filipa i Małgorzaty dokonał się kolejny przełom – przyszedł na świat ich synek, o czym oboje informowali na portalach społecznościowych.

Zobacz też: TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejt

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1c03d8

ycipk-1c03d8
ycipk-1c03d8