Trwa ładowanie...
d1mf717

Gigi Hadid nie wystąpi w pokazie Victoria's Secret!

Gigi Hadid poinformowała, że nie wystąpi na tegorocznym pokazie Victoria's Secret, które odbędzie się w Szanghaju. Niestety nie poinformowała, skąd ta decyzja. Dziennikarze i fani zaczęli już spekulować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigi Hadid nie zobaczymy na pokazie Victoria's Secret 2017
Gigi Hadid nie zobaczymy na pokazie Victoria's Secret 2017 (Instagram.com)
d1mf717

Gigi Hadid od 2015 roku obowiązkowo stawiała się na każdym pokazie Victoria's Secret. Jednak okazuje się, że podczas tegorocznego show, które odbędzie się w Chinach, jej nie zobaczymy. Ta informacja zasmuciła jej fanów.

Na Twitterze amerykańska piękność napisała, że jest jej przykro z tego powodu. - Jestem taka zła, że nie będę mogła wystąpić w tym roku w Chinach. Kocham moją rodzinę Victoria’s Secret i będę duchem ze wszystkimi moimi dziewczynami. Z niecierpliwością czekam na to piękne show i już nie mogę się doczekać przyszłorocznego pokazu! - czytamy.

gigi Hadid East News
gigi Hadid

Niestety Gigi nie wyjaśniła, skąd ta decyzja. Dziennikarze serwisu "Fashionista" sugerują, że najprawdopodobniej Hadid nie dostała pozwolenia na wizę. Miało być to spowodowane sytuacją, która miała miesjce na początku 2017 roku, kiedy to modelka została oskarżona o rasizm. Przypomnijmy, że tego pamiętnego dnia na Snapchacie jej siostry Belli pojawiło się nagranie, na którym było widać, jak Gigi naciąga skórę wokół oczu i próbuje parodiować Azjatów. Po tym, jak internauci skrytykowali jej zachowanie, Zayn Malik, który sam jest Azjatą, postanowił wziąć ją w obronę.

Dodajmy, że w tym roku podczas show będziemy mogły zobaczyć jej siostrę. Żałujecie, że Gigi nie wystąpi w grudniowym pokazie Victoria's Secret?

Zobacz też: "Bliskie spotkania kobiet". Namiętność i pożądanie

d1mf717

Podziel się opinią

Share

d1mf717

d1mf717