Trwa ładowanie...
d2lj7qb

Halejcio zaliczyła wpadkę podczas wyzwania. Jej spodnie nie wytrzymały

Młoda polska aktorka Klaudia Halejcio zdobywa coraz większą sławę w mediach społecznościowych. Niewątpliwie przyczyni się również do tego jej ostatnie wideo, na którym spodnie gwiazdy rozerwały się podczas próby poradzenia sobie z nietypowym wyzwaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młoda aktorka nie zmartwiła się zaistniałą sytuacją
Młoda aktorka nie zmartwiła się zaistniałą sytuacją (Instagram.com, Fot: Klaudia Halejcio)
d2lj7qb

Halejcio opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym z humorem opowiada o jednej ze swoich umiejętności, a mianowicie o koordynacji ruchowej. Następnie, aby udowodnić jak bardzo jest w tym dobra, próbuje łapać różne przedmioty rzucane w jej stronę. Podczas jednej z takich prób aktorka zaliczyła upadek, którego nie wytrzymały jej spodnie.

Młoda aktorka nie zmartwiła się zaistniałą sytuacją, która niemalże doprowadziła ją do łez ze śmiechu. Podobnie zareagowali jej fani, którzy pod opublikowanym wideo wyrażają swoje rozbawienie. "Klaudia musisz założyć jakiś kabaret, wszyscy będą padać jak muchy ze śmiechu", "poprawiłaś mi humor niesamowicie" czy "można oglądać bez końca" to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie można przeczytać pod filmikiem.

Halejcio studiowała psychologię społeczną na SWPS w Warszawie, ale aktorstwem interesowała się od wczesnego dzieciństwa. Grała już od 4 roku życia, ale największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w serialach "Złotopolscy", "Pierwsza miłość", "Rezydencja", "Przepis na życie" i "Hotel 52". Ponadto, mieliśmy także okazję zobaczyć ją na wielkim ekranie w filmie "Popiełuszko. Wolność jest w nas" i w programach telewizyjnych "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Dance, Dance, Dance".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lj7qb

Podziel się opinią

Share

d2lj7qb

d2lj7qb