GwiazdyInternautka zarzuciła jej anoreksję. Na odpowiedź Kaczoruk nie musiałyśmy długo czekać

Internautka zarzuciła jej anoreksję. Na odpowiedź Kaczoruk nie musiałyśmy długo czekać

Internautka zarzuciła jej anoreksję. Na odpowiedź Kaczoruk nie musiałyśmy długo czekać
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Martyna Wojciechowska

09.10.2017 13:00, aktual.: 09.10.2017 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Renata Kaczoruk na Instagramie poruszyła temat protestu głodowego lekarzy. W swoim poście na Instagramie wzięła w obronę medyków, którzy pracują w ekstremalnie trudnych warunkach, są nieustająco przemęczeni i brakuje im czasu dla rodziny. Większość internautów przyznała jej rację, jednak nie zabrakło też słów krytyki wymierzonych w kierunku Renaty. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego została posądzona o anoreksję.

Jak przystało na modelkę, Renata Kaczoruk może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką. Niestety nie wszystkim jej figura przypada do gustu. Wielokrotnie miałyśmy okazję czytać w sieci niepochlebne komentarze na ten temat. Niektórzy twierdzą, że Kaczoruk ma za chude i nieproporcjonalnie długie nogi względem ciała. Inni zaś idą jeszcze dalej twierdząc, że jest wręcz chorobliwie chuda.

Pod postem Renaty dotyczącym protestu głodowego lekarzy jedna z internautek zarzuciła jej anoreksję. - Sama wyglądasz jak anorektyczka – czytamy na Instagramie. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego nie odniosła się wprost do tych oskarżeń. Pokusiła się jednak o ironiczny komentarz. - Wygraną za najbardziej nieadekwatny komentarz masz w kieszeni – czytamy. Inny użytkownik stanął po stronie Renaty, otwarcie wyśmiewając tego typu opinie.

A jak wy oceniacie figurę Renaty? Rzeczywiście wygląda niepokojąco chudo?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także