Trwa ładowanie...
d2qjwkg

Jac Jagaciak w lookbooku Victoria’s Secret

Victoria’s Secret na rynku obecna jest od lat 70., od tego czasu stała się znana z przepięknej bielizny, olśniewających i spektakularnych pokazów oraz przepięknych modelek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jac Jagaciak w lookbooku Victoria’s Secret
(Victoria's Secret)
d2qjwkg

Marka Victoria’s Secret na rynku obecna jest od lat 70., od tego czasu stała się symbolem przepięknej bielizny, olśniewających i spektakularnych pokazów oraz najzgrabniejszych na świecie modelek.

Dlatego nie dziwi, że w listopadowym lookbooku agencji mogliśmy podziwiać Monikę „Jac” Jagaciak. Sam klimat zdjęć nawiązuje już do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

(fot. VICTORIA'S SECRET)

Polska modelka rozpoczęła współpracę z amerykańską marką w 2013 roku. Od tego czasu często możemy ją zobaczyć w kampaniach reklamowych i podczas pokazów Victoria’s Secret, a w kwietniu tego roku dołączyła do prestiżowego grona aniołków.

(fot. VICTORIA'S SECRET)

Na zdjęciach Polka pozuje w casualowej bieliźnie – (sportowe legginsy i dresy, grube bluzy z kapturem czy wygodne piżamy).

(fot. VICTORIA'S SECRET)

Jak na Victoria’s Secret przystało, Monika Jagaciak prezentuje również bardzo zmysłowe i kuszące dessous. Razem z Polką w najnowszej sesji wzięła udział szwedzka modelka Elsa Hosk.

Związek projektanta i muzy jest stary jak świat. Każdy artysta poszukuje natchnienia, a projektanci którzy tworzą modę skierowaną do płci pięknej najchętniej ubieraliby znane, cenione i piękne kobiety. W zeszłym tygodniu Raf Simons ogłosił odejście z domu mody Dior, dlatego postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się kobietom, które najchętniej nosiły jego kreacje.

d2qjwkg

Podziel się opinią

Share
d2qjwkg
d2qjwkg