Blisko ludziJak często uprawiają seks małżeństwa z różnym stażem? Odpowiedź nie jest oczywista

Jak często uprawiają seks małżeństwa z różnym stażem? Odpowiedź nie jest oczywista

Jak często uprawiają seks małżeństwa z różnym stażem? Odpowiedź nie jest oczywista
Źródło zdjęć: © 123RF
Paulina Brzozowska

29.04.2019 14:24, aktual.: 29.04.2019 19:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

110 małżeństw z różnym stażem zdradziło, jak często uprawiają seks. Z ankiety przeprowadzonej przez "Huffpost" można wyciągnąć bardzo interesujące wnioski.

"Huffpost" zapytał małżeństwa o to, jak często ze sobą sypiają. Wśród ankietowanych były pary z 5-,10-,15-,20- i 30-letnim stażem. Ich odpowiedzi wcale nie były tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Z ankiety wynika, że najczęściej seks uprawiają małżeństwa z 15- i 20-letnim stażem. W ich przypadku średnia częstotliwość stosunków to ok. 3-4 razy tygodniowo. Niemal równie często sypiają ze sobą pary po 30 latach od ślubu. Robią to minimum 2 razy w tygodniu.

Zaskoczeniem jest to, że najmniej seksu uprawiają pary z krótkim stażem. Najświeżsi małżonkowie przyznali, że w ich przypadku średnia częstotliwość to zaledwie 1-2 razy w miesiącu, czasami nawet raz na kilka miesięcy.

Z czego to wynika? Młode małżeństwa najczęściej tuż po ślubie decydują się na dzieci. Wychowanie niemowlaków sprawia, że są zbyt zmęczeni i nie mają warunków do współżycia. Dopiero kiedy dzieci podrosną, mogą odświeżyć pożycie w swojej sypialni.

Najlepiej radzą sobie małżonkowie po 15 lub 20 latach ślubu. Ich dzieci to najczęściej nastolatki, które dają rodzicom więcej swobody.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Być jak gwiazda burleski. Pin Up Candy pokazuje jak

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także