GwiazdyJared Leto nic nie jadł

Jared Leto nic nie jadł

Jared Leto nic nie jadł
Źródło zdjęć: © AFP

10.09.2013 18:47, aktual.: 10.09.2013 21:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jared Leto przyznał, że fizyczna transformacja, jaką przeszedł na potrzeby filmu "Dallas Buyers Club", była sporym wyzwaniem.

Jared Leto przyznał, że fizyczna transformacja, jaką przeszedł na potrzeby filmu "Dallas Buyers Club", była sporym wyzwaniem. Przypomnijmy, że w roli głównej występuje Matthew McConaughey. Aktor wciela się w postać chorego na HIV Rona Woodruffa, któremu pozostał około miesiąc życia. Mężczyzna postanawia oszukać śmierć. Dzięki stosowaniu nielegalnych leków udaje mu się przeżyć, a przy okazji pomóc innym chorym. Produkcja jest oparta na prawdziwej historii z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Jeszcze przed premierą obraz zasłynął z dwóch drastycznych transformacji. W ramach przygotowań do zdjęć McConaughey oraz Jared Leto (w drugoplanowej roli transseksualisty Rayona) schudli po kilkanaście kilogramów osiągając niebezpiecznie niską wagę.

- Po prostu przestałem jeść - opowiada Leto. - Schudłem 13 albo 18 kilo, sam już nie wiem. W pewnym momencie przestałem liczyć. Tak niska waga zmienia sposób chodzenia, siedzenia, myślenia.

1 listopada film zagości w kinach za oceanem.

21 maja ukazał się nowy krążek 30 Seconds To Mars, "Love Lust Faith + Dreams". Aktorski dorobek Jareda Leto zamyka film "Mr. Nobody".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także