Trwa ładowanie...
d153tjx

Jennifer Aniston założyła Instagrama. Zobacz, jak wyglądają dziś aktorzy serialu "Przyjaciele"

Jennifer Anistrona założyła konto na Instagramie. Sprawdź, jakie zdjęcie wrzuciła jako pierwsze i jak wyglądają teraz inni aktorzy słynnego serialu "Przyjaciele".
Share
Jennifer Aniston założyła Instagrama. Zobacz, jak wyglądają dziś aktorzy serialu "Przyjaciele"
Jennifer Aniston założyła Instagrama. Zobacz, jak wyglądają dziś aktorzy serialu "Przyjaciele"Źródło: Getty Images
d153tjx

Jennifer Aniston na Instagramie – w tle "Przyjaciele"

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka i producentka filmowa, która wcieliła się w Reachel Green w serialu "Przyjaciele". Za rolę została wyróżniona nagrodą Emmy oraz Złotym Globem. W swojej dalszej karierze Jennifer Anistron wystąpiła w wielu hollywoodzkich produkcjach, z których większość to komedie romantyczne. Wczoraj aktorka zrobiła dużą niespodziankę fanom "Przyjaciół". Założyła konto na Instagramie, a pierwszym opublikowanym zdjęciem, było selfie wraz z całą obsadą kultowego serialu.

Przypominamy, że serial "Przyjaciele" był wyświetlany w latach 1994-2004 i opowiadał o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Emitowano go w ponad 100 krajach, a ostatni odcinek w Stanach zjednoczonych obejrzało aż 51,1 mln widzów.

"Przyjaciele" na Instagrame

Jennifer Aniston nie jest jednak jedyną gwiazdą "Przyjaciół" obecną w mediach społecznościowych. W rolach głównych wystąpili także Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry jako Chandler Bing oraz David Schwimmer w roli Rossa Bellera. Poniżej mieściliśmy linki do Instagramów, na których możecie sprawić, jak teraz wyglądają.

d153tjx

"Przyjaciele" – Courtney Cox

"Przyjaciele" – Lisa Kudrow

"Przyjaciele"” – Matt LeBlanc

"Przyjaciele" – Matthew Perry

David Schwimmer nie jest zbyt aktywny na swoim Instagramie, ale jego zdjęcia można znaleźć na profilu byłej żony, Zoë Buckman.

d153tjx

Podziel się opinią

Share
d153tjx
d153tjx