Trwa ładowanie...

Jennifer Gates wychodzi za mąż. Kim jest Nayel Nassar?

Jennifer Gates, najstarsza córka Billa Gatesa, zaręczyła się 30 stycznia 2020 roku. Jej wybranek to Nayel Nassar, sportowiec, który będzie reprezentował Egipt na letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio.
Share
Jennifer Gates i Nayel Nassar zaręczyli się.
Jennifer Gates i Nayel Nassar zaręczyli się.Źródło: Getty Images
dbufg4a

Jennifer Gates jest najstarszą córką Billa i Melindy Gates. 23-latka studiuje medycynę i niedługo zostanie żoną Nayela Nassara, 29-latka, który zawodowo uprawia jeździectwo. Chłopak oświadczył się Jennifer podczas wyjazdu w góry. Jennifer czym prędzej podzieliła się informacją ze światem.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie zrobione w momencie zaręczyn.

"Nayel Nassar, jesteś jedyny w swoim rodzaju! Absolutnie zwaliłeś mnie z nóg w ten weekend, zaskoczyłeś mnie, wybierając miejsce bardzo ważne dla jednej z naszych wspólnych pasji. Nie mogę się doczekać, aby resztę naszego życia spędzić na nauce, rozwoju, śmiechu i miłości. Razem. "Tak" razy milion" napisała pod fotografią córka Billa Gatesa.

dbufg4a

Założyciel Microsoftu i jego żona są zachwyceni oświadczynami, podobnie jak rodzeństwo Jennifer. Wszyscy uwielbiają Nayela, z którym Jennifer Gates jest związana od czterech lat.

Kim jest Nayel Nassar?

Nassar ma 29 lat. Urodził się w Chicago, więc ma podwójne obywatelstwo - egipskie i amerykańskie, ale wychował się w Kuwejcie. Jego życiową pasją jest jeździectwo. Pierwszy raz wsiadł na konia jako pięciolatek. Na 10. urodziny dostał od rodziców, architektów z Egiptu, pierwszego konia. Wtedy też odkrył, że świetnie radzi sobie w skokach przez przeszkody. Od 2013 roku startuje w zawodach, a dzięki świetnym wynikom pomógł Egiptowi zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Nayel Nassar będzie walczył o medal w skokach przez przeszkody.

Sportowa pasja przyszłego zięcia Billa Gatesa to nie wszystko. W 2013 roku ukończył Uniwersytet Stanforda z dyplomem z ekonomii. Wówczas musiał podjąć decyzję, czy będzie szukał pracy, czy zawodowo zajmie się jeździectwem. Wybrał to drugie i od razu zaczął odnosić sukcesy.

Sportowa pasja połączyła go z Jennifer Gates. Należą do tego samego klubu jeździeckiego – Paris Panthers. Para mieszka obecnie w Kalifornii, gdzie Gates kontynuuje studia. Choć latem z pewnością będzie można spotkać ją w Tokio, gdzie razem z rodzicami będzie dopingowała przyszłego męża.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbufg4a

Podziel się opinią

Share
dbufg4a
dbufg4a