GwiazdyJeśli masz już dosyć tematu ślubu Meghan i Harry'ego, musisz mieć ten gadżet

Jeśli masz już dosyć tematu ślubu Meghan i Harry'ego, musisz mieć ten gadżet

Jeśli masz już dosyć tematu ślubu Meghan i Harry'ego, musisz mieć ten gadżet
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Hangel
18.05.2018 20:54

O ślubie Meghan Markle i Harry'ego z Walii piszą i mówią wszyscy (tak, my też). Ale jeśli masz już tego dosyć, to możesz zaopatrzyć się w specjalnie przygotowany na tę okazję gadżet.

Ślubem Meghan Markle i księcia Harry'ego żyje dosłownie cały świat. I tu nie chodzi o nich. Po prostu brytyjska rodzina królewska od zarania dziejów wywołuje skrajne emocje. Na Ebay'u sprzedało się 18 tys. gadżetów związanych ze ślubem książęcej pary. Mówi się o nich w telewizji, portale rozpisują się o dosłownie każdym szczególe wesela, a w radiu możemy usłyszeć niekończące się dowcipy o całym wydarzeniu. Każdy może się poczuć przez ten temat przytłoczony. Na szczęście z pomocą przychodzi firma produkująca "torby chorobowe".

Torbę zaprojektowała artystka Lydia Leith. Można ją kupić za około 13 zł. Projektuje je zawsze przy okazji wydarzeń, o których dyskutuje się przez długi czas i bardzo intensywnie. Istniały one już w momencie, gdy ślub brali Kate i William. Później pojawił się wzór na okoliczność wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, a teraz z okazji ślubu Meghan i Harry'ego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl