Trwa ładowanie...
d2nb73f

Jesteś kobietą, ale marzysz o owłosionej klacie? Pomoże ci ten kostium kąpielowy!

Kostium kąpielowy imitujący owłosiony tors? Brzmi jak żart, ale to prawdziwy produkt. Odpowiada za niego internetowa marka Beloved Shirts. Koszt tego cuda to aż 168 złotych. Tylko kto go kupuje?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś kobietą, ale marzysz o owłosionej klacie? Pomoże ci ten kostium kąpielowy!
(Materiały prasowe, Fot: Beloved Shirts)
d2nb73f

Kiedy myślę sobie, że moda niczym mnie już nie zaskoczy, pojawia się coś takiego i mój światopogląd zostaje zrujnowany. Zresztą nie tylko mój, bo tysiące internautów podzielają moje zdanie. Kostiumy kąpielowe z nadrukiem owłosionej męskiej klaty w mgnieniu oka obiegły sieć. Tylko nie jestem pewna, czy to dobrze.

   belovedshirts.com
(belovedshirts.com)

Za ten kontrowersyjny projekt odpowiada internetowa marka, Beloved Shirts. Na ich stronie już za 45 dolarów, czyli ok. 168 złotych (!), możemy nabyć jednoczęściowy kostium kąpielowy, którego nadruk ma imitować męski tors. Taki przed ewentualną depilacją. Mało? Plecy i pośladki też są owłosione.

Jednoczęściowe kostiumy z nadrukami to zdecydowanie jeden z hitów tegorocznego lata. Nie jestem jednak pewna, czy o takie nadruki specjalistom od mody chodziło. Ten kostium nie tylko modeluje sylwetkę, on nadaje nam całkiem nową, odmienną płciowo figurę. I nagle z delikatnej kobiety, każda z nas może przemienić się w owłosionego Tarzana.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Doceniam poczucie humoru producentów i kupujących to modowe "cudo". Model Trompe L'oeil dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, tak by każda z nas znalazła wśród nich idealny ton swojej skóry.

d2nb73f

Równość płci wkroczyła na całkiem nowy poziom. Ale skoro mężczyźni mogą chodzić w uroczych kombinezonach, to czemu my mamy nie nosić owłosionej klaty?

d2nb73f

Podziel się opinią

Share
d2nb73f
d2nb73f