Trwa ładowanie...

Jesteś kobietą, ale marzysz o owłosionej klacie? Pomoże ci ten kostium kąpielowy!

Kostium kąpielowy imitujący owłosiony tors? Brzmi jak żart, ale to prawdziwy produkt. Odpowiada za niego internetowa marka Beloved Shirts. Koszt tego cuda to aż 168 złotych. Tylko kto go kupuje?
Share
Jesteś kobietą, ale marzysz o owłosionej klacie? Pomoże ci ten kostium kąpielowy!
Źródło: Materiały prasowe, Fot: Beloved Shirts
d14pjd3

Kiedy myślę sobie, że moda niczym mnie już nie zaskoczy, pojawia się coś takiego i mój światopogląd zostaje zrujnowany. Zresztą nie tylko mój, bo tysiące internautów podzielają moje zdanie. Kostiumy kąpielowe z nadrukiem owłosionej męskiej klaty w mgnieniu oka obiegły sieć. Tylko nie jestem pewna, czy to dobrze.

   belovedshirts.com
Źródło: belovedshirts.com

Za ten kontrowersyjny projekt odpowiada internetowa marka, Beloved Shirts. Na ich stronie już za 45 dolarów, czyli ok. 168 złotych (!), możemy nabyć jednoczęściowy kostium kąpielowy, którego nadruk ma imitować męski tors. Taki przed ewentualną depilacją. Mało? Plecy i pośladki też są owłosione.

Jednoczęściowe kostiumy z nadrukami to zdecydowanie jeden z hitów tegorocznego lata. Nie jestem jednak pewna, czy o takie nadruki specjalistom od mody chodziło. Ten kostium nie tylko modeluje sylwetkę, on nadaje nam całkiem nową, odmienną płciowo figurę. I nagle z delikatnej kobiety, każda z nas może przemienić się w owłosionego Tarzana.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Doceniam poczucie humoru producentów i kupujących to modowe "cudo". Model Trompe L'oeil dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, tak by każda z nas znalazła wśród nich idealny ton swojej skóry.

d14pjd3

Równość płci wkroczyła na całkiem nowy poziom. Ale skoro mężczyźni mogą chodzić w uroczych kombinezonach, to czemu my mamy nie nosić owłosionej klaty?

d14pjd3

Podziel się opinią

Share
d14pjd3
d14pjd3