GwiazdyJeszcze 6 lat temu do niego wzdychała. Dziś jest jego narzeczoną

Jeszcze 6 lat temu do niego wzdychała. Dziś jest jego narzeczoną

Jeszcze 6 lat temu do niego wzdychała. Dziś jest jego narzeczoną
Źródło zdjęć: © East News
11.07.2018 21:16, aktualizacja: 12.07.2018 13:27

6 lat temu Justin Bieber związany był z Seleną Gomez. Okazuje się, że do fanów pary należała sama Hailey Baldwin, obecna narzeczona piosenkarza. "Tworzą razem idealną parę, a ja zawsze będę sama" – pisała w 2012 roku modelka.

Nagłe zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin to jeden z najgorętszych newsów ostatnich tygodni. Pikanterii dodaje fakt, że wokalista jeszcze niedawno związany był z Seleną Gomez, z którą jak wydawało się, tworzył idealny związek. Okazuje się, że do fanów pary należała sama Hailey Baldwin.

Huffington Post zamieścił posty, jakie Hailey Baldwin opublikowała na swoim Twitterze 6 lat temu. "Nie mogłam się doczekać, aby zobaczyć jakie połączenie kolorów zaprezentuje Jelena podczas tegorocznej VF" – napisała modelka tuż po imprezie Vanity Fair, jaka odbywała się po rozdaniu Oskarów w 2012 roku. Na przyjęciu niestety nie pojawił się wówczas, ani Justin Bieber ani jego ówczesna partnerka Selena Gomez.

W styczniu 2012 roku Baldwin zachwycała się parą. "Ona jest niesamowita, a on jest, no wiecie, Bieberem. Tworzą razem idealną parę, a ja zawsze będę sama" – pisała. Wszystko wskazuje na to, że modelka nie miała racji. Od jej wpisów minęło 6 lat, a Hailey jest dziś szczęśliwą narzeczoną tego samego Justina Biebera, do którego wzdychała.

[Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta