ycipk-sk0jag

Joanna Górska pokazała zdjęcie z synem. Dla niego zrezygnowała z diety

Joanna Górska udostępniła zdjęcie z lunchu, na który wybrała się z synem. "Serio, pilnuję diety. Tylko czasem się skuszę. Ale pójść na lunch z synkiem i pić tylko wodę, to przecież byłoby bez sensu" – pisze dziennikarka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Górska aktywnie działa na Instagramie
Joanna Górska aktywnie działa na Instagramie (ONS.pl)
ycipk-sk0jag

Joanna Górska na Instagramie

Joanna Górska kilka lat temu walczyła z rakiem piersi. Na szczęście powróciła już do formy. Górska, która jest aktywną instagramerką, często udostępnia na swoim profilu prywatne zdjęcia. Ostatnio gwiazda pokazała zdjęcie z lunchu, na który wybrała się ze swoim synem. Dziennikarka zamówiła smażone kalmary.

ycipk-sk0jag

Dieta Joanny Górskiej

Potrawa nie należy do najlżejszych, dlatego dziennikarka usprawiedliwiła swój wybór. Do fotografii dołączyła zabawny opis.

"Serio, pilnuję diety. Tylko czasem się skuszę. Ale pójść na lunch z synkiem i pić tylko wodę, to przecież byłoby bez sensu. Jutro będę twardzielem i nic nie ruszę" – czytamy.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-sk0jag

Internauci w pełni zrozumieli wybór Górskiej. "Diety są po to, żeby robić sobie od czasu do czasu dyspensę" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Rodzinne obiadyobiady się nie liczą jako tuczące" – żartowała inna.

Syn Joanny Górskiej

Uwagę internautów zwróciło również zdjęcie syna Górskiej. "Stał się prawie dorosły, a ma dopiero 12 lat. Obawiam się, że ubyło mu dzieciństwa, jest poważniejszy, bardziej odpowiedzialny. Kocham go nad życie, jest moim sensem. Pocieszał mnie i dawał buziaki w łysą głowę. Chcę być zdrowa dla niego" – mówiła w zeszłym roku dziennikarka w rozmowie z portalem Plejada.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-sk0jag
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-sk0jag

ycipk-sk0jag
ycipk-sk0jag