Qaqwqwrqw

Joanna Górska pokazała zdjęcie z synem. Dla niego zrezygnowała z diety

Joanna Górska udostępniła zdjęcie z lunchu, na który wybrała się z synem. "Serio, pilnuję diety. Tylko czasem się skuszę. Ale pójść na lunch z synkiem i pić tylko wodę, to przecież byłoby bez sensu" – pisze dziennikarka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Górska aktywnie działa na Instagramie
Joanna Górska aktywnie działa na Instagramie (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Joanna Górska na Instagramie

Joanna Górska kilka lat temu walczyła z rakiem piersi. Na szczęście powróciła już do formy. Górska, która jest aktywną instagramerką, często udostępnia na swoim profilu prywatne zdjęcia. Ostatnio gwiazda pokazała zdjęcie z lunchu, na który wybrała się ze swoim synem. Dziennikarka zamówiła smażone kalmary.

Dieta Joanny Górskiej

Potrawa nie należy do najlżejszych, dlatego dziennikarka usprawiedliwiła swój wybór. Do fotografii dołączyła zabawny opis.

Qaqwqwrqw

"Serio, pilnuję diety. Tylko czasem się skuszę. Ale pójść na lunch z synkiem i pić tylko wodę, to przecież byłoby bez sensu. Jutro będę twardzielem i nic nie ruszę" – czytamy.

Instagram.com
Podziel się

Internauci w pełni zrozumieli wybór Górskiej. "Diety są po to, żeby robić sobie od czasu do czasu dyspensę" – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Rodzinne obiadyobiady się nie liczą jako tuczące" – żartowała inna.

Syn Joanny Górskiej

Uwagę internautów zwróciło również zdjęcie syna Górskiej. "Stał się prawie dorosły, a ma dopiero 12 lat. Obawiam się, że ubyło mu dzieciństwa, jest poważniejszy, bardziej odpowiedzialny. Kocham go nad życie, jest moim sensem. Pocieszał mnie i dawał buziaki w łysą głowę. Chcę być zdrowa dla niego" – mówiła w zeszłym roku dziennikarka w rozmowie z portalem Plejada.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw