ycipk-owdctq

Joanna Horodyńska ocenia Roksanę Węgiel. Chodzi o jej styl

Joanna Horodyńska oceniła styl Roksany Węgiel. Stylistka była łaskawa dla nastolatki. "Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej" – powiedziała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ma 14 lat
Roksana Węgiel ma 14 lat (ONS.pl)
ycipk-owdctq

Roksna Węgiel na celowniku

Roksana Węgiel ma 14 lat. Młoda wokalistka zdobyła popularność dzięki wygranej w telewizyjnym show The Voice Kids emitowanym w TVP2. Największym jej sukcesem była jednak wygrana w 16. edycji Eurowizji dla dzieci. Teledysk do jej piosenki "Anyone I Want to Be" po trzech tygodniach od premiery odtworzony był ponad 2 miliony razy. Nic więc dziwnego, że nastolatka wzbudza tyle emocji. Ona i jej stylizacje, które często budzą kontrowersje.

ycipk-owdctq

Joanna Horodyńska ocenia Roksanę Węgiel

Ostatnio o styl Węgiel zapytano Joannę Horodyńską. Stylistka na łamach magazynu "Party" oceniła stylizacje młodej wokalistki. Okazuje się, że bardzo jej się podoba look młodej gwiazdy.

"Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej" – powiedziała Horodyńska.

ycipk-owdctq

Stylistka dodała, że Węgiel zachowuje się jak prawdziwa gwiazda.

"Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam" – podsumowała. Wielu osobom nie podoba się jednak styl Węgiel. Zarzucają, że nie ubiera się stosownie do wieku.

ycipk-owdctq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-owdctq

ycipk-owdctq
ycipk-owdctq