Blisko ludziJoanna Jarmołowicz podzieliła się uroczym zdjęciem. Wnuk Pawła Królikowskiego obchodzi podwójne święto

Joanna Jarmołowicz podzieliła się uroczym zdjęciem. Wnuk Pawła Królikowskiego obchodzi podwójne święto

Joanna Jarmołowicz podzieliła się uroczym zdjęciem. Wnuk Pawła Królikowskiego obchodzi podwójne święto
Źródło zdjęć: © ONS.pl
19.03.2020 14:24, aktualizacja: 19.03.2020 18:41

Józef Królikowski kończy dzisiaj pół roku. Z tej okazji jego mama podzieliła się w sieci uroczym zdjęciem chłopca, na którym maluch bawi się z ojcem, Janem Królikowskim.

Joanna Jarmołowicz, partnerka Jana Królikowskiego, podzieliła się w sieci uroczym zdjęciem. Na Instagramie opublikowała fotografię roześmianego syna wpatrującego się w równie szczęśliwego ojca, Janka. Jak się okazało, rodzina ma dziś podwójny powód do świętowania – mały Józef kończy dzisiaj pół roku, a także świętuje pierwsze imieniny.

Jan Królikowski na uroczym zdjęciu z synem

"Dziś mamy wielkie święto. Józio kończy pół roczku i obchodzi swoje pierwsze imieniny. Bardzo kocham tych łobuzów – napisała pod fotografią rozczulona Jarmołowicz. Rodzina stosuje się jednak do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i ze względu na panującą epidemię, świętuje w domu, w swoim towarzystwie.

Post spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami fanów, którzy zachwycali się uroczą rodziną i składali Józefowi najserdeczniejsze życzenia. "Dużo zdrowia", "zdrowia dla Józia", "w rodzinie siła" – pisali.

Józef Królikowski to pierwszy wnuk Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i zmarłego niedawno Pawła Królikowskiego. Chłopczyk urodził się 19 września 2019 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl