Trwa ładowanie...

Joanna Kulig podbiła serca widzów już w 1998 roku. Śpiewała w finale "Szansy na sukces"

O aktorce zrobiło się ostatnio głośno za sprawą filmu "Zimna wojna". Paweł Pawlikowski otrzymał za niego nagrodę dla najlepszego reżysera na 71. MFF w Cannes.
Share
Joanna Kulig podbiła serca widzów już w 1998 roku. Śpiewała w finale "Szansy na sukces"
Joanna Kulig podbiła serca widzów już w 1998 roku. Śpiewała w finale "Szansy na sukces"Źródło: Forum
d2nkots

35-letnia Joanna Kulig jest teraz znana przede wszystkim jako aktorka. Swoją karierę rozpoczynała na deskach teatru w Krakowie, szybko jednak stanęła przed kamerą i zaczęła grać w filmach. Niewielu wie, że w 1998 r. mając 16 lat, w programie "Szansa na sukces", wykonała utwór Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą", co zaowocowało współpracą przy kolejnej płycie artysty. Publiczność pokochała ją za ten występ. Przypominamy go:

Joanna Kulig urodziła się 24 czerwca 1982 roku w Krynicy-Zdrój. Dorastała z rodzicami i czwórką rodzeństwa w małej miejscowości Muszynka. Uczyła się gry na fortepianie w Szkole Muzycznej I stopnia w Krynicy, a śpiewu w Krakowie. W latach 2007 - 2008 współpracowała z Teatrem Starym w Krakowie. Na ekranie mogliśmy oglądać ją między innymi w filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej czy w produkcji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Patryka Vegi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nkots

Podziel się opinią

Share
d2nkots
d2nkots