ycipk-omiivb

Joanna Trzepiecińska zapadła się pod ziemię. Jak się zmieniła?

Joanna Trzepiecińska dla wielu pozostanie uroczą i nieco ekscentryczną Alutką, żoną Jędruli z serialu "Rodzina zastępcza". Jak dziś wygląda Trzepiecińska, dekadę po zakończeniu emisji serialu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Trzepiecińska zniknęła ze szklanego ekranu
Joanna Trzepiecińska zniknęła ze szklanego ekranu (AKPA)
ycipk-omiivb

Joanna Trzepiecińska, czyli Alutka z "Rodziny zastępczej"

Joanna Trzepiecińska oczarowała widzów rolą Alicji "Alutki" Kossoń, żony Jędruli (w którego wcielił się Tomasz Dedek), w serialu "Rodzina zastępcza". Zawsze uśmiechnięta i radosna, przykuwała uwagę na ekranie. Jednak życie Trzepiecińskiej diametralnie różniło się od tego granej przez nią bohaterki.

ycipk-omiivb

W 2009 roku rozwiodła się z mężem, pisarzem z Januszem Andermanem, po tym, jak w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Pisarz zostawił ją z dwójką małych dzieci. Aktorka mówiła w tamtym czasie w wywiadach, że choć zdrada męża bolała, z szacunku do siebie nie ma zamiaru utrudniać rozstania.

10 lat po rozwodzie Trzepiecińska ułożyła sobie życie na nowo. Choć nie widujemy jej już tak często na małym ekranie, wciąż gra w teatrze. Nie mówi jednak o swoim życiu prywatnym.

Joanna Trzepiecińska – jak dziś wygląda?

Dziś Trzepiecińska nie przypomina serialowej Alutki, do której jak ulał pasuje określenie kolorowy ptak. W maju tego roku aktorka pojawiła się w Teatrze Polskim na premierze sztuki "Borys Gudonow". Prezentowała się zjawiskowo – perukę i charakterystyczną grzywkę już dawno porzuciła na rzecz naturalności i burzy blond loków.

ycipk-omiivb
Joanna Trzepiecińska w maju 2019 roku East News
Podziel się

Jak wam się podoba metamorfoza Trzepiecińskiej?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-omiivb

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-omiivb

ycipk-omiivb
ycipk-omiivb