GwiazdyJustin Timberlake pokazał syna na Instagramie. ''To chłopiec czy dziewczynka''

Justin Timberlake pokazał syna na Instagramie. ''To chłopiec czy dziewczynka''

Justin Timberlake pokazał syna na Instagramie. ''To chłopiec czy dziewczynka''
Źródło zdjęć: © Instagram.com
06.07.2018 21:58

Artysta zamieścił urocze zdjęcie żony Jessici Biel i 3-letniego syna Silasa. Chłopczyk ma długie kręcone włosy, co wywołało lawinę komentarzy.

Justin Timberlake z oczywistych powodów nie pokazuje zdjęć, na których wyraźnie widać twarz syna. Coraz więcej gwiazd decyduje się na taki krok, żeby chronić swoje pociechy. Piosenkarz nie spodziewał się chyba jednak, że ostatnia fotografia wywoła taką dyskusję wśród komentujących. Chłopiec, ma piękne, kręcone długie włosy i niektórzy internauci zasugerowali, że rodzice powinni zdecydować o ich skróceniu, ponieważ uważali, że Silas wygląda jak dziewczynka. ''Obetnij mu włosy na litość boską'' – pisali.

Wiele komentujących stanęło w obronie chłopca i jego sławnych rodziców, argumentując, że Silas wygląda w długich włosach uroczo. ‘’Uwielbiam jego włosy, mój syn nosi właśnie takie. Wszyscy myślą, że jest dziewczynką. Ale on kocha swoje długie włosy’’ – napisała internautka.

Nie wydawałoby się, że długie włosy u kilkuletniego chłopca mogłyby wywołać tak żywą dyskusję. Komentarze na Instagramie rządzą się jednak swoimi prawami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta