Blisko ludziKamila Stocha zapytano, czy zdradza żonę. Niesamowite, jak zareagował

Kamila Stocha zapytano, czy zdradza żonę. Niesamowite, jak zareagował

Kamil Stoch odpowiedział na pytanie o zdradę małżeńską
Kamil Stoch odpowiedział na pytanie o zdradę małżeńską
Marta Kutkowska

10.12.2021 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamil Stoch wielokrotnie podkreślał, że żona jest współautorką jego sportowego sukcesu. Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko utalentowaną fotografką, ale także managerką znanego męża. Kto więc zdecydował się zadać skoczkowi pytanie o wierność w związku? Będziecie zaskoczeni.

Związek Kamila Stocha z ukochaną Ewą jest jednym z najbardziej udanych w sportowym świecie. Para tworzy świetny tandem zarówno prywatny, jak i zawodowy. Skoczek podczas odbierania nagród za osiągnięcia sportowe nie szczędzi ukochanej ciepłych słów. Czy Ewa Bilan-Stoch ma mimo to powody do zazdrości?

"Czy zdradza pan żonę?"

Dotąd nikt nie kwestionował wierności Kamila Stocha. Niedawno sportowiec przytoczył zabawną sytuację. Podczas wirtualnego spotkania z fanami wyjawił, kto zadał mu niewygodne pytanie:

"Pamiętam, jak byłem z wizytą w szkole podstawowej, a dzieciaki mogły mi zadawać dowolne pytania. Jedno podniosło rękę i powiedziało: "Czy zdradza Pan żonę?"

Skoczek szybko zaprzeczył, ale wyjawił, że był bardzo zaskoczony i zakłopotany. W końcu nie takich pytań spodziewał się po spotkaniu z milusińskimi.

Małżeństwo idealne?

Ewa Bilan-Stoch poznała swojego ukochanego jeszcze w szkole sportowej. Początkowo nie zwróciła ona jednak na niego uwagi. Skoczek musiał długo zabiegać o względy starszej koleżanki. Udało mu się zrobić na niej wrażenie dopiero podczas spotkania po latach. Teraz zakochani są nierozłączni i z łatwością łączą życie prywatne z zawodowym. Ewa Bilan-Stoch niechętnie dzieli się z fanami sekretami życia małżeńskiego, w wywiadzie z "Faktem" zrobiła jednak mały wyjątek.

- Trzeba mieć anielską cierpliwość w związku z każdym człowiekiem. Akurat sam Kamil mi to ułatwia, bo jest po prostu bardzo fajnym facetem. - powiedziała Ewa Bilan-Stoch.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)