GwiazdyKarolina Pisarek o hejcie. "Chciałam tylko uciec z tego miejsca"

Karolina Pisarek o hejcie. "Chciałam tylko uciec z tego miejsca"

Karolina Pisarek o hejcie. "Chciałam tylko uciec z tego miejsca"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Agata Porażka
06.09.2019 18:31

Karolina Pisarek po wystąpieniu w programie "Top Model" szybko stała się światowej sławy modelką. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy Stany Zjednoczone i Polskę, gdzie występuje w wielu różnych kampaniach.

Karolina Pisarek o hejcie

Karolina Pisarek w filmiku opublikowanym na Instagramie postanowiła opowiedzieć o tym z czym musiała się zmierzyć. Modelka spotkała się z hejtem już na etapie gimnazjum i dzisiaj mówi, czego nauczyły ją tamte doświadczenia.

"Gdy chodziłam do gimnazjum, bardzo dużo dzieci zaczęło mówić, że jestem pustakiem i że jestem niemądra" - opowiada. "Oczywiście jest to bardzo przykre, bo bardzo to wtedy przeżyłam... W momencie, kiedy na przykład siedziałam w ławce na matematyce i był nagle temat o pustakach, nagle cała klasa zaczęła się śmiać... A ja chciałam tylko uciec z tego miejsca. Tymczasem siedziałam cicho i nawet się nie odzywałam, trzymałam to wszystko w sobie. Dziś wiem, że to nie jest zdrowe, aby trzymać w sobie rzeczy, które nas naprawdę bolą, które nas dotykają. Trzeba dzielić się tymi emocjami z innymi".

Jak donosi magazyn "Gala", swoim szczerym wystąpieniem Karolina Pisarek dołączyłą do akcji zainicjowanej przez influencerkę Aleksandrę Idczak, w której uczestniczą także modelki Magdalena Ziajor, Karolina Derpieńska oraz Weronika Kaczmarzyk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta