Blisko ludziKatarzyna Skrzynecka wyremontowała pokój córki. Odważne kolory w królestwie 9-latki

Katarzyna Skrzynecka wyremontowała pokój córki. Odważne kolory w królestwie 9‑latki

Katarzyna Skrzynecka wyremontowała pokój córki. Odważne kolory w królestwie 9-latki
Źródło zdjęć: © ONS

16.05.2020 15:54, aktual.: 07.02.2021 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki odświeżyli ostatnio łazienkę swojej córki Aliki Ilii Łopuckiej. Teraz postanowili zająć się pokojem. Efekt remontu udokumentowali na zdjęciach, które szybko zniknęły z profilu aktorki.

9-letnia Alikia, córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego, jest oczkiem w głowie artystki. Jej przyjście na świat wokalistka i aktorka określa mianem cudu, ponieważ dopiero szósta ciążka Katarzyny Skrzyneckiej zakończyła się sukcesem.

Katarzyna Skrzynecka remontuje pokój córki

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia dokumentujące metamorfozę pokoju swojej latorośli. W nowym pokoju 9-latki dominują kolory liliowy i różowy. Podobne tonacje widać na zdjęciach w całym mieszkaniu. Gust zatem Alikia odziedziczyła po swojej mamie. Aktorka chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego z fanami w mediach społecznościowych. Przy okazji remontu zauważyła, że jej córeczka dorasta i potrzebuje własnego kąta dostosowanego do potrzeb.

"Pomysł na szafę. Ten szczególny, domowy i rodzinny czas staramy się oprócz nauki online z córką spożytkować jak najwydajniej, robiąc rzeczy, na które wciąż brakowało nam czasu... Drobne domowe prace remontowe, rodzinnym sumptem, by stworzyć radośnie kolorowy pokój córeczce, która nie jest już bajbusiem... Staje się panienką potrzebującą już swojego estetycznego kątka, ale wciąż jeszcze bajecznie kolorową" – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Post aktorki zniknął już z jej profilu. Publikujemy kilka zdjęć, które dokumentują najnowszą metamorfozę w jej domu.

Obraz
© Instagram
Obraz
© Instagram

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także