GwiazdyKate w niebieskiej sukience wzbudza emocje. Książę Karol może nie być zachwycony

Kate w niebieskiej sukience wzbudza emocje. Książę Karol może nie być zachwycony

Kate w niebieskiej sukience wzbudza emocje. Książę Karol może nie być zachwycony
Źródło zdjęć: © Forum
19.11.2018 08:04, aktualizacja: 19.11.2018 08:51

Oficjalne zdjęcie Windsorów opublikowane z okazji 70. urodzin księcia Karola wzbudziło niemałe emocje nie tylko za sprawą Meghan i księżnej Camilli. Zainteresowanie wzbudziła również sukienka Kate.

Najnowsze zdjęcie rodziny królewskiej wzbudziło ogromne emocje z kilku powodów. Po pierwsze – księżna Meghan zdecydowanie odstaje na nim od reszty, co potwierdziła ekspertka od mowy ciała. Po drugie – zdaniem niektórych wielbicieli brytyjskiej monarchii księżna Camilla nie powinna pozować do zdjęcia, a miejsce obok księcia Karola powinno pozostać puste.

Okazuje się, że uwagę przykuwa coś jeszcze: kreacja Kate. Księżna włożyła do zdjęcia niebieską sukienkę z białym kołnierzykiem projektu Alessandry Rich. Niemal identyczną kreację posiadała księżna Diana.

Sukienka Kate jest łudząco podobna do kreacji Diany z 1985 roku. Sukienka Lady Di miała jednak głębszy dekolt i kokardę.

Zagranicze media, w tym "Harper's Bazaar", od razu zauważyły podobieństwo między sukienkami. Pod zdjęciem porównawczym Diany i Kate na Instagramie pojawiły się głosy, że kreacja księżnej została wybrana właśnie po to, by uczcić pamięć księżnej Diany. Internauci sugerowali również, że Kate kopiuje Dianę i... "nie ma swojego życia".

Czy Kate rzeczywiście chciała oddać hołd zmarłej matce swojego męża? To wie tylko ona.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl