Trwa ładowanie...

Kobiety Hugh Hefnera. Mówił, że kiedy był żonaty, nie zdradzał... ale czy ktoś mu wierzy?

Nazywa się go współczesnym Don Juanem, a o liczbie jego kochanek krążą legendy. Zmarły w nocy 27 września Hugh Hefner pozostawił po sobie nie tylko niewyobrażalnych wprost rozmiarów fortunę, ale i kilka złamanych serc, nieudanych związków i wspomnień szaleńczych uniesień. Kim są kobiety Hugh Heffnera?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kobiety Hugh Hefnera. Mówił, że kiedy był żonaty, nie zdradzał... ale czy ktoś mu wierzy?Źródło: ONS.pl
d3wd382
d3wd382

W jednym z wywiadów w 2013 roku twórca "Playboya" postanowił rozwiać wątpliwości ciekawskich i przyznał, że spał łącznie z około 1000 kobiet. Trudno powiedzieć, czy była to kolejna prowokacja słynnego skandalisty, czy Hefner rzeczywiście większość swojego życia spędzał w sypialni. Z całą pewnością możemy natomiast powiedzieć, z iloma kobietami przynajmniej miał nadzieję spędzić całe życie – było ich zaledwie trzy.

Pierwszej z nich, swojej rówieśniczce Mildred Williams Gunn, Hefner przyrzekł wierność już w 1949 roku. Hugh i Mildred poznali się już na studiach i wkrótce zakochali się w sobie. Doczekali się wkrótce córki Christie i syna Davida, ale ich związek przetrwał tylko 10 lat. W małżeństwie tej dwójki pojawiły się bowiem problemy, które rzutowały na wszystkie pozostałe związku z kobietami Hefnera.

Mildred jest prawdopodobnie pierwszą kobietą, z którą spał słynny Playboy. – Myślę, że nasz związek rozpoczął się mniej więcej po dwóch latach gry wstępnej. To nie było coś powszechnego w tamtym czasie. Większość par, jakie znaliśmy, nie uprawiała seksu przed ślubem. Milly i ja owszem – opowiadał Hefner w rozmowie z "Daily Mail".

d3wd382

Poważne problemy rozpoczęły się w czasie, kiedy Hugh odbywał służbę wojskową. Wówczas jego żona wdała się w romans, który szybko wyszedł na jaw. Z poczucia winy ustaliła z mężem, że on także może sypiać z innymi kobietami. Nie była to dojrzała decyzja dla żadnej ze stron i wkrótce doprowadziła do rozpadu małżeństwa.

Po tych doświadczeniach Hugh postanowił, że nie będzie wiązać się z żadną kobietą, skoro może mieć ich wiele. W tym czasie jego magazyn dla mężczyzn "Playboy" zaczął odnosić spektakularne sukcesy. Wydanie z nagą Marilyn Monroe sprzedano w ilości ponad 50 tys. egzemplarzy. Coraz bardziej pewny siebie Hefner zaczął promować siebie jako macho, wielbiciela kobiet i fantastycznego kochanka.

Mimo to Hefner zakochał się po raz drugi i zapragnął stanąć na ślubnym kobiercu. Już jako dojrzały mężczyzna, odnoszący sukcesy w swojej kontrowersyjnej branży, oświadczył się jednej ze swoich modelek, zjawiskowo piękną Kimberley Conrad. Kimberley, która wcześniej została wybrana "króliczkiem miesiąca" i "króliczkiem roku 1989", w końcu zgodziła się na ślub. Para doczekała się dwóch synów, Marstona Glenna Hefnera i Coopera Bradforda Hefnera. I tym razem jednak dzieci nie uratowały związku przed rozpadem. Po 9 latach Hugh i modelka ogłosili separację. – Byłbym szczęśliwy mogąc się z nią rozwieść, ale Kimberley chciała podtrzymać formalne małżeństwo dla dobra synów – mówił potem Hefner. Modelka dopięła swego, papiery rozwodowe zostały podpisane dopiero w 2010 roku.

W grudniu 2012 roku Hefner był już staruszkiem i podwójnym rozwodnikiem, ale nie zamierzał w związku z tym wycofać się ani o krok z życia publicznego. Choć nie ustawały plotki na temat jego życia erotycznego – którym Hef nie zamierzał przeczyć – od kilku lat był związany z młodszą od siebie o 60 lat modelką Crystal Harris. Ona i Hefner kilkakrotnie do siebie wracali, twórca "Playboya" odwołał nawet ich zaręczyny na 5 dni przed planowanym ślubem. W końcu ślub jednak się odbył, a pewny siebie Hefner nie mógł przypuszczać, że wkrótce stanie się z tego powodu obiektem kpin.

d3wd382

Jeszcze przed ślubem, w "Howard Stern Show" dwudziestokilkuletnia modelka mówiła bez ogródek: – Hef rzadko zdejmuje ubrania, nigdy nie widziałam go nago. Po prostu mnie nie podnieca, przykro mi.

Syn Hefnera: "Mój ojciec odegrał wielką rolę na rzecz praw obywatelskich"

Hefner nie mógł w to uwierzyć. – Crystal zapewniała mnie, że mnie uwielbia. To jej pierwsze kłamstwo – napisał na Twitterze. Młoda żona przepraszała za słowa i być może przeszło jej wówczas przez myśl, by rozwieść się ze słynnym kobieciarzem. W takim przypadku nie dostałaby jednak ani złotówki z ogromnej fortuny Hefnera, ten bowiem zmusił ją do podpisania intercyzy. Crystal została żoną Henera aż do jego śmierci 27 września 2017 roku.
Choć wielokrotnie zapewniał o swojej wierności, Hefner lubił pokazywać się z pięknymi kobietami. W reality show "The Girls Next Door" występował razem ze swoimi trzema kochankami na raz: Bridget Marquardt, Holly Madison i Kendrą Wilkinson. W show pojawiła się również Crystal. Widzowie oglądali, jak panie rywalizowały o względy podstarzałego już playboya.

– Kiedy byłem żonaty, nigdy nie zdradzałem. Ale odbijałem to sobie, kiedy nie byłem żonaty – mówił Hefner. Lista jego znanych kochanek jest rzeczywiście imponująca. Znajdują się na niej takie piękności, jak Kendra Wilkinson, Holly Madison, Donna Michelle, The Shannon Twins, Bridget Marquardt, Marilyn Cole, Shannon Tweed, Barbi Benton, Karen Christy, Daina House, Sondra Theodore, Jessica Hahn, Sondra Theodore, Suze Randall, Sheila Levell, Terri Welles, Melissa Dawn Taylor, Candy Loving, Carrie Leigh, Anna Sophia Berglund, Gale Olson, Joni Mattis, Dasha Astafieva, Brande Roderick, Heather Kozar, Caroline Imhof, Marina Baker, Jenna Bentley, Sandee Westgate, Izabella St. James, Lillian Muller, Patti McGuire, Sandy Bentley, Buffy Tyler, Katie Lohmann, Lana Kinnear, Stacy Burke, Amanda Bentley, Teri Harrison, Cristal Camden, Tiffany Holiday, Tina Marie Jordan, Regina Lauren, Kimberley Stanfield, Stephanie Heinrich, Dalene Kurtis, Cathi O’Malley, Christi Shake, Charis Boyle, Zoe Paul czy Janine Habeck.

d3wd382

Hugh Hefner zmarł 27 września we własnym domu w wieku 91 lat. O jego śmierci poinformowała firma Playboy Enterprises.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wd382
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wd382