Trwa ładowanie...

Krzysztof Bosak o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej: "Można ją porównać z modelkami"

Lider narodowców Krzysztof Bosak w jednym z wywiadów miał wymienić po jednej zalecie każdego ze swoich kontrkandydatów w wyborach prezydenckich 2020. Odnosząc się do Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, skomplementował jej wygląd, w przypadku pozostałych kandydatów wymieniał charyzmę i kompetencje.

Share
Krzysztof Bosak o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej: "Można ją porównać z modelkami"
Źródło: PAP
d1bzscl

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, był gościem programu "Imponderabilia" emitowanym na platformie YouTube. Podczas godzinnego wywiadu został poproszony przez prowadzącego, Karola Paciorka, o wymienienie po jednej zalecie swoich kontrkandydatów w wyborach prezydenckich 2020. Choć przyznał, że nie będzie to łatwe zadanie, dość szybo się z nim uporał.

Bosak o Kidawie-Błońskiej: "zadbana, przystojna kobieta"

– Zacznijmy od najważniejszego, czyli prezydenta Andrzeja Dudy – zaczął Bosak. – Dobrze wypada podczas wizyt zagranicznych. To jest dobra zmiana w stosunku do byłych prezydentów. Jak na razie AD nie zaliczył żadnej poważniejszej wpadki – przyznał kandydat narodowców na urząd prezydenta RP.

Następnie wymienił pozytywną cechę swojej kontrkandydatki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. – Myślę, że dobrze wygląda. Ostatnio ją widziałem na okładce jednego z kolorowych miesięczników dla kobiet. Można by ją porównać z modelkami w jej wieku. Myślę, że jej stylizacja jest poprawna. Zadbana, przystojna kobieta – ocenił.

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Wybory prezydenckie 2020

W dalszej części zadania Krzysztof Bosak wymienił pozytywną cechę Roberta Biedronia. – Niezależenie na kogo trafi, zawsze zachowuje się w miarę sympatyczne, pozytywnie. Dużo się uśmiecha. Myślę, że dlatego został liderem Wiosny – powiedział.

Władysław Kosiniak-Kamysz jest jego zdaniem uprzejmy, nawet gdy, nie rejestrują tego kamery. – Co nie jest w polityce standardem – zauważył. Natomiast Szymon Hołownia jest zaangażowany w akcje charytatywne, co zdaniem lidera Konfederacji jest godne pochwały.

d1bzscl

Pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020 r. odbędzie się 10 maja. Jeśli nie zostanie wyłoniony nowy prezydent, po dwóch tygodniach odbędzie się druga tura. Ewentualna druga tura wyborów prezydenckich przypadnie na dzień 24 maja 2020 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bzscl

Podziel się opinią

Share
d1bzscl
d1bzscl