Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz spędza kwarantannę z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. Oddają się nietypowemu zajęciu

Krzysztof Ibisz wraz z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentem spędzają kwarantannę w domu. Czas wypełnia im gra Jenga.

Share
Krzysztof Ibisz spędza kwarantannę z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. Oddają się nietypowemu zajęciu
Źródło: ONS.pl
dmr8zm6

Anna Nowak-Ibisz pokazała na swoim InstaStory filmik, na którym udokumentowała swój niedzielny wieczór. Wykazała się odpowiedzialnością i postanowiła zostać w domu w towarzystwie syna oraz byłego męża.

Anna Nowak-Ibisz spędza kwarantannę z byłym mężem

Wszystko wskazuje na to, że Anna Nowak-Ibisz żyje z Krzysztofem Ibiszem w doskonałych relacjach. Razem śmiali się i żartowali. Rodzina, zamiast spędzać czas przed telewizorem, zgromadziła się przy kuchennym stole i postanowiła wspólnie zagrać.

Ich wybór padł na grę Jenga polegającą na budowaniu wieży z trzech naprzemiennie ułożonych warstw klocków. Po ułożeniu wieży każdy gracz musiał kolejno wyjmować drewniany klocek, aby rozebrać wieżę. Zabawa trwała do momentu, aż konstrukcja się zawaliła.

dmr8zm6

"Chłopaki są naprawdę dobrzy w te klocki" – stwierdziła Anna Nowak-Ibisz, dokumentując proces rozbiórki wieży.

Rodzina doskonale się bawiła i zaproponowała widzom ciekawy sposób na spędzenie kwarantanny, jednocześnie zachęcając ich, aby na czas epidemii koronawiursa również pozostali w swoich domach.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmr8zm6

Podziel się opinią

Share
dmr8zm6
dmr8zm6