GwiazdyKsiężna Diana była zazdrosna o syna. Nie lubiła jego opiekunki

Księżna Diana była zazdrosna o syna. Nie lubiła jego opiekunki

Księżna Diana była zazdrosna o syna. Nie lubiła jego opiekunki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
01.11.2018 10:06, aktualizacja: 01.11.2018 11:18

"Ciemna strona" Diany wciąż wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Tym razem na jaw wyszedł kolejny sekret księżnej, dotyczący jej relacji ze starszym synem. Choć wielu wyda się absurdalny, matki z pewnością zrozumieją rozterki Lady Di.

Gdy księżna Diana została mamą, robiła wszystko, by nawiązać z synami silną więź – "wszystko", czyli to, na co pozwalał jej w protokół i królewskie reguły. Wygląda jednak na to, że księżna nie umiała poradzić sobie z odgórnie narzuconymi zasadami. Choć chciała czynnie uczestniczyć w wychowaniu dzieci, w życiu każdego z chłopców była dodatkowa postać – niania.

Jak podaje "The Sun", w najnowszym dokumencie o życiu rodziny królewskiej "Serving the Royals: Inside the Firm" został wyjawiony jeden z sekretów księżnej. Korespondentka królewska Katie Nicholl zdradziła, że Diana była zazdrosna, gdy część jej matczynych obowiązków przejęła niania.

– Diana miała też swoją mroczną stronę. Była zazdrosna o nianie i ich relacje z dziećmi – wyjawiła korespondentka.

Nicholl przyznała, że Diana została zmuszona do zatrudnienia królewskiej opiekunki Barbary Barnes. Gdy między nianią a Williamem zaczęła się rodzić więź, nie mogła sobie z tym poradzić. Nicholl zdradziła, że kilkuletni William tak bardzo lubił swoją opiekunkę, że co rano przychodził do jej łóżka.

Gdy William skończył 4 lata, księżna zwolniła opiekunkę. Mimo to więź, która narodziła się między Williamem a Barnes była na tyle silna, że książę zaprosił ją na swój ślub.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl