GwiazdyKsiężna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat. Oboje mieli już na sobie te stroje

Księżna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat. Oboje mieli już na sobie te stroje

Księżna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat
Księżna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat
Źródło zdjęć: © Getty Images | Mark Cuthbert
Aleksandra Lewandowska
18.10.2021 20:45

Księżna i książę Cambridge nie są fanami jednorazowego nakładania kreacji. Oboje angażują się w kwestie ekologii, dlatego dając przykład innym, sami stosują się do określonych zasad. Na jednym z ostatnich wydarzeń pojawili się w stylizacjach, które mieli na sobie kilka lat temu.

Zawsze perfekcyjnie ubrani i dopasowani, noszą stylizacje od światowych projektantów i znanych marek. Księżna Kate i książę William w prezentowaniu się nie mają sobie równych. Odkąd ponad 10 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu, oboje pilnują zasad królewskiej etykiety, wyglądając nie tylko zgodnie z wymogami, ale także mając na uwadze dobro planety.

Księżna i książę w stylizacjach sprzed lat

Kate i William pojawili się na inauguracyjnej gali nagród Earthshot w Alexandra Palace w Londynie. Z tej okazji wybrali bardzo eleganckie stylizacje, które kilka lat temu na nich widzieliśmy. Księżna Cambridge zjawiła się w długiej sukni projektu domu mody Alexander McQueen w liliowym kolorze z ozdobnym paskiem, którą miała na sobie w 2011 roku podczas rozdania nagród BAFTA. Książę William nałożył natomiast aksamitną marynarkę w odcieniu butelkowej zieleni, widzianą wcześniej na gali Centrepoint w 2019 roku. Tym razem połączył ją jednak z czarnym golfem, prostymi spodniami i lakierkami.

Księżna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat
Księżna Kate i książę William w stylizacjach sprzed lat © Getty Images | 2021 Max Mumby/Indigo

Dbają o ekologię

"Powtórzone" stylizacje księżnej Kate i księcia Williama mają jednak swoje specjalne znaczenie. Nie tylko pasowały one do okazji, jaką była oficjalna gala nagród Earthshot, ale przede wszystkim do tego, że miała ona ogromny związek z ochroną środowiska.

Nagrody Earthshot to bowiem projekt powołany właśnie przez brytyjskiego księcia. Będą one przyznawane corocznie od 2021 do 2030 roku, trafiając do pięciu zwycięzców, których działania przyczyniają się do ochrony środowiska i przeciwdziałają zagładzie klimatycznej. Tak ważne przedsięwzięcie jest wspierane zarówno przez królewskie małżeństwo, jak i gwiazdy, jak Cate Blanchett i Shakira, które zasiadają w jury plebiscytu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.