ycipk-1j7e0v

Kurzajewscy chwalą się synem. Franek złamie niejedno serce

Tworzą jedną z najsympatyczniejszych par polskich mediów. Latami wspólnie pracowali w jednej telewizji, dziś Paulina jest dyrektorem komunikacji nc+ i odpowiada m.in. za sukces serialu "Belfer". Czy w ich ślady pójdzie starszy syn Franciszek? 19-latek ma już odpowiednią prezencję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina i Maciej Kurzajewscy są dumni z synów: Franka i Juliana
Paulina i Maciej Kurzajewscy są dumni z synów: Franka i Juliana (Instagram.com, Fot: Maciej Kurzajewski)
ycipk-1j7e0v

Na profilach rodziców jest gwiazdą. Niedawno napisał maturę, o czym z dumą informowali i tata, i mama. Ta ostatnia chwali się nim jednak częściej. Jest dumna zarówno z niego, jak i z drugiego syna Juliana. W wywiadach podkreślała, że Franek pomagał jej w opiece nad młodszym chłopcem, wcześniej ciesząc się, że przyjdzie na świat. Mimo różnicy wieku wyczuwa się między nimi silną więź.

Wracając do Franciszka, to wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Wakacyjne zdjęcia udostępniane przez mamę mówią same za siebie. Opalony, uśmiechnięty, jeszcze nastolatek musi mieć powodzenie u płci przeciwnej. Z tego, co jednak wiadomo, już się zakochał. Fakt ten w sieci odnotowała Smaszcz-Kurzajewska, wrzucając fotografię całującej się pary.

ycipk-1j7e0v

Co jeszcze wiadomo o Franciszku? Ano to, że trenuje wyjątkowo elitarny sport – gra w polo i odnosi sukcesy. Zdarzyło się, że opowiadał o swojej pasji w programie śniadaniowym TVP2. Towarzyszyły mu koleżanka Anna Maria Czaj i wspomniana wyżej dziewczyna, Marianna Olbrych. We trójkę spędzają godziny na trawiastym boisku. Rodzice pękają z dumy.

Zobacz także: Smaszcz-Kurzajewska podsumowuje 21 lat małżeństwa: "Cierpliwość, szacunek i lojalność"

ycipk-1j7e0v
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j7e0v

ycipk-1j7e0v
ycipk-1j7e0v