Trwa ładowanie...

Kurzajewscy chwalą się synem. Franek złamie niejedno serce

Tworzą jedną z najsympatyczniejszych par polskich mediów. Latami wspólnie pracowali w jednej telewizji, dziś Paulina jest dyrektorem komunikacji nc+ i odpowiada m.in. za sukces serialu "Belfer". Czy w ich ślady pójdzie starszy syn Franciszek? 19-latek ma już odpowiednią prezencję.

Share
Kurzajewscy chwalą się synem. Franek złamie niejedno serceŹródło: Instagram.com, fot: Maciej Kurzajewski
d1t4sbv

Na profilach rodziców jest gwiazdą. Niedawno napisał maturę, o czym z dumą informowali i tata, i mama. Ta ostatnia chwali się nim jednak częściej. Jest dumna zarówno z niego, jak i z drugiego syna Juliana. W wywiadach podkreślała, że Franek pomagał jej w opiece nad młodszym chłopcem, wcześniej ciesząc się, że przyjdzie na świat. Mimo różnicy wieku wyczuwa się między nimi silną więź.

Wracając do Franciszka, to wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Wakacyjne zdjęcia udostępniane przez mamę mówią same za siebie. Opalony, uśmiechnięty, jeszcze nastolatek musi mieć powodzenie u płci przeciwnej. Z tego, co jednak wiadomo, już się zakochał. Fakt ten w sieci odnotowała Smaszcz-Kurzajewska, wrzucając fotografię całującej się pary.

Co jeszcze wiadomo o Franciszku? Ano to, że trenuje wyjątkowo elitarny sport – gra w polo i odnosi sukcesy. Zdarzyło się, że opowiadał o swojej pasji w programie śniadaniowym TVP2. Towarzyszyły mu koleżanka Anna Maria Czaj i wspomniana wyżej dziewczyna, Marianna Olbrych. We trójkę spędzają godziny na trawiastym boisku. Rodzice pękają z dumy.

Zobacz także: Smaszcz-Kurzajewska podsumowuje 21 lat małżeństwa: "Cierpliwość, szacunek i lojalność"

d1t4sbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t4sbv
d1t4sbv