GwiazdyLady Gaga w sukience Magdy Butrym. Wygląda jak milion dolarów

Lady Gaga w sukience Magdy Butrym. Wygląda jak milion dolarów

Lady Gaga doceniła prace Polki
Lady Gaga doceniła prace Polki
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2019 George Pimentel
oprac. KSA

13.10.2021 20:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lady Gaga powraca na scenę. Artystka przez ostatnie miesiące pracowała zarówno nad nowym filmem jak i nowym albumem. Na najnowszym zdjęciu pokazała się w dopasowanej mini, która pochodzi ze sklepu polskiej projektantki.

Lady Gaga w ostatnim czasie jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą promocji jej najnowszego albumu "Love for Sale", który stworzyła razem z Tonym Bennettem.

Artystka opublikowała zdjęcie zrobione w drodze do Las Vegas, na którym widać ją oplecioną szalem zrobionym z amerykańskich dolarów. Ten nietypowy element przyciąga uwagę, ale spostrzegawczy fani dostrzegli również inny szczegół.

Biała mini

Światowej sławy piosenkarka miała na sobie sukienkę od Magdy Butrym - polskiej projektantki, o której coraz częściej słychać w Hollywood.

Lady Gaga nie oznaczyła sklepu, z którego pochodzi sukienka, ale sama Magda Butrym udostępniła zdjęcie artystki, a następnie link do sukienki.

Dopasowana biała sukienka w czarne groszki jest dostępna w sklepie online i kosztuje 1105 dolarów.

Sukienka Magdy Butrym
Sukienka Magdy Butrym© Materiały prasowe

To nie pierwszy raz, gdy Lady Gaga założyła na siebie ubranie od Magdy Butrym. Latem pokazała się w czarnej dopasowanej sukience.

Polska projektantka wzbudziła ogromne zainteresowanie w Hollywood. Jej ubrania przypadły do gustu m.in. Heidi Kulm, Hailey Bieber, Demi Lovato, Ellie Goulding, a nawet samej Kim Kardashian, która jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych influencerek na świecie.

Magda Butrym później tak wspominała spotkanie z Kardashian: "Sie­dzia­łam w jed­nej z pa­ry­skich ka­wiar­ni, kie­dy po­de­szła do mnie jej me­ne­dżer­ka i spy­ta­ła, co mam na so­bie. Za­pro­si­ła mnie do sto­li­ka i po­zna­łam Kim, któ­ra póź­niej za­ło­ży­ła mo­je rze­czy. [...] Pie­czo­ło­wi­cie pra­cu­ję nad tym, że­by wszyst­kim ko­lek­cjom to­wa­rzy­szy­ła ja­kaś myśl, któ­ra spra­wia, że mo­ja mar­ka sta­je się za­uwa­żal­na. Zresz­tą nie zmu­sisz żad­nej gwiaz­dy, że­by za­ło­ży­ła two­je ubra­nia. Trze­ba dać się po­lu­bić" - powiedziała dla TVN24.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także