Blisko ludziLara Gessler nie weźmie drugiego ślubu. Piotr Szeląg się nie oświadczy

Lara Gessler nie weźmie drugiego ślubu. Piotr Szeląg się nie oświadczy

Lara Gessler nie weźmie drugiego ślubu. Piotr Szeląg się nie oświadczy
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

12.11.2019 07:17, aktual.: 12.11.2019 19:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lara Gessler od miesięcy jest zakochana w prawniku Piotrze Szelągu. Para zaczęła się spotykać jeszcze w trakcie rozwodu cukierniczki z Pawłem Ruczem. Jak mówi dziś jej nowy partner, nie mają potrzeby legalizować swojego związku.

Tygodnik "Twoje Imperium" zapytał Piotra Szeląga, czy zamierza klęknąć z pierścionkiem przed Larą Gessler. Mimo że świetnie dogaduje się z mamą ukochanej, to raczej nie ma mowy o weselnych dzwonach. – Jest nieograniczona ilość możliwości i konfiguracji, w jakich dwoje ludzi może być razem – mówi Szeląg.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Partner Gessler stwierdził, że wynika to z tego, iż jest zwolennikiem rzymskich małżeństw, tzn. nazywania siebie mężem i żoną bez formalnego przypieczętowania związku. – Nie oceniam, czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby – podkreśla. – Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślub – dodaje.

Mimo że Szeląg planuje nadal żyć z Gessler na tzw. kocią łapę, to pozostaje romantykiem. – Nie odwracam się od duchowości, przeciwnie. Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny – zaznacza.

Lara Gessler rozstała się z mężem wiosną 2019 r. To on poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, kiedy w rozpaczliwym poście szukał mieszkania. Po rozwodzie barman wyprowadził się z kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także